Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS, szerintetek melyik...

SOS, szerintetek melyik szettet vegyem fel az első randira?

Figyelt kérdés

1. Bordó, hosszú ujjú, nem igazán kivágott, kb. térdig érő egyberuha fekete harisnyával, csizmával és egy egyszerű hosszú nyaklánccal. Elvileg jó benne a fenekem :D


2. Sötét farmer, szürke csizma, szürke dekoltált póló ( de ítlésesen) barackszínű egyszerű kardigán, szürke "házi" nyaklánc :)


Bárba megyünk, és utána sétálni is lehet :)Este.


2013. nov. 11. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt javaslom, ha nőiesebb stílusod van.
2013. nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2.ha vékony vagy ha ducibb az 1.
2013. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban tetszik!
2013. nov. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeretek nőiesen öltözködni :) Amúgy se duci, se vékony nem vagyok, van mindenből elég, de inkább popsisabb tipus :)
2013. nov. 12. 00:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Abszolút a második a stílusom, abban mennék :)

Azt vedd fel, amiben kényelmesebben fogod érezni magad egész este.

Az első randinkra a vőlegényemmel én tornacipőben, fekete farmerben és egy sima pólóban mentem (testre simuló volt persze), smink nélkül, simán kiengedett hajjal (laza sétálós randink volt, ez igaz).

Tudom, hogy a férfiak 99%-a ettől falnak ment volna, de én így érzem jól magam, nem lennék képes hosszú távon máshogy kinézni, ezért inkább nem árultam zsákba macskát. Bejött, volt valaki, akit így is lenyűgöztem.

2013. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2.
2013. nov. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Első randin egymás megismerése a fő cél, ebbe beletartozik a külső, a ruhák is fontosak, a smink, frizura minden. Próbálj olyan lenni amilyen máskor is, csak egy kevés pluszt rakj hozzá. Ne legyél tök más. A két összeállítás eléggé más stílus, azt válaszd ami hozzád közelebb áll.
2013. nov. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon jól mondta. Kb olyan legyél mint máskor is. Ha legtöbbször farmerban járkálsz, akkor ne miniruhába menj, még akkor se ha pl diszkóba néha felveszed, és szereted. Remélem érezhető a különbség. :)
2013. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös: velem nem lett volna 2. randid, ha így jelensz meg az elsőn. Utálom az antinőket.
2013. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!