Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szalagavatón a keringő...

A szalagavatón a keringő táncnál milyen cipőbe ajánlatos táncolni?

Figyelt kérdés
Tudom, fehér. De a sarka milyen legyen? Ha tudtok linkelni képet is, megköszönném!
2013. nov. 8. 20:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 10-es:

1. Ha a ruhához kapott cipő nem kényelmes, vagy más gond van vele, akkor kell venni egy megfelelőt. Mivel szalagavatód nincs évente százszor, nyugodtan beruházhattál volna egy megfelelő minőségű (nem Kínais) magassarkúra, amit aztán bármikor tudsz hordani.

2. Egy nő mozgásán látszik, hogy milyen cipőt visel. Bármikor megmondom, hogy balerina cipő vagy magassarkú van-e a lábadon, mégha a ruha teljesen takarja, akkor is.

A szalagavató már feltételez bizonyos érettséget, ami nem csak abból áll, hogy vehetsz már magadnak cigit, hanem hogy nőként tudj nőiesen öltözni, főleg egy olyan tánchoz, ami ezt megköveteli. Ha meg nincs erre igényed, akkor meg ne hangoztasd, és ne hozd fel magad rossz példaként.

2013. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
95%
Az egyik barátnőm fehér converse-ben táncolt. :) A szalagavató nem egy táncverseny kaliberű fellépés, ahol kötelező a magassarkú. Az a lényeg, hogy kényelmes legyen a mozgás a választott cipőben.
2014. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Igényes csaj lehet a barátnőd, büszke lehetsz rá.
2014. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
kedves 11-es..:) szerinted kit erdekelt hogy milyen cipo van rajtunk?:) most inkabb estem volna el, v akadtam vna a ruhaba? meg igy sem volt egyszeru.. es bocsi,de nem mindenki teheti meg h egy alkalomra cipot vegyen
2014. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Küldj már magadról képet, megnézném, hogy milyen egy igazi nő :DDDD :)
2015. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
79%

Kedves 11-es, elkepzelni sem tudom azt a mennyisegu keszulest es stresszt, amit neked at kellett elned a szalagavatod elott. Keszulve a 'noiesseged nagy bemutatojara'. Pedig ki kell hogy abranditsalak.....nem errol szol. Hidd el, hogy barmilyen jol is neztel ki, a sajat rokonaidon kivul egyetlen szem nem szegezodott rad, mert minden szulo, nagyszulo, stb az o kis sajat szeme fenyet nezte a szinpadon, valoszinuleg kisse konnyektol elhomalyosult tekintettel, amiert olyan kis ugyes az o lanykajuk/kisfiacskajuk. Az utolso dolog ami feltunt nekik azok a viselt cipok voltak.

Ha meg nem rokonreszrol nezzuk az egeszet, hanem az osztaly felol (bar nem tudom, hogy nalatok az osztaly vagy az evfolyam tancol egyutt, de feltehetoen/remelhetoleg olyan emberekkel vagy korulveve, akik magadert szeretnek), akkor nem ertem miert kene feszengeni es felszineskedni. Ha valaki egesz eleteben gyulolte a magassarkut, egyszeruen nem a stilusa resze miert kene belekenyszeritenie magat? Vagy ha szimplan csak nem erzi magat biztosnak benne tanc kozben? Kinek akarjunk megfelelni, ha nem magunknak?

Szerintem a szalagavato ugy szep, ha nem egyenruhaba oltozott robotokat latnak a nezoterrol, hanem minden resztvevo egyenisege megjelenik meg ha csak egy hangyanyit is. Ha az en vedjegyem a converse kilencedik ota, akkor a szalagavato se fogja ezt megvaltoztatni.

Csak nem kene ennek a napnak ennyi jelentoseget tulajdonitani, mert ez semmi tobb. A rokonok bognek, az osztaly meg jol erzi magat.

Udv :)

2016. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!