Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szalagavatón a keringő...

A szalagavatón a keringő táncnál milyen cipőbe ajánlatos táncolni?

Figyelt kérdés
Tudom, fehér. De a sarka milyen legyen? Ha tudtok linkelni képet is, megköszönném!
2013. nov. 8. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

olyan amiben tudsz táncolni:D

De am ilyen,sztem:(a neten ezt hozta ki)

[link]

2013. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan cipőm volt, mint amilyet az első belinkelt, csak pánt nélkül. Ilyen eseményre ajánlatos a magassarkú, de fontos, hogy olyan legyen, amiben biztosan tudsz járni és táncolni. Nálunk volt egy két csaj, akik a 10 centis sarkú cipőikben alig bírtak csoszogni.. na az nagyon gáz.
2013. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekünk ma volt a szalagavatós tánc előadva, nekem egy fehér balerinám volt. Tudom mindenkinek a mániája a magassarkú én sem tartom rossznak, meg volt egy olyan korszakom, de az agyvérzés kerülgetett mikor azért nem tudtam táncolni normálisan, mert előttem bukdácsoltak a 15 cm-s tűsarkúakba... Nem éreztem, hogy bármiféle hátrányba lennék a balerina miatt, pedig amúgy is alacsony vagyok... Ha magassarkút veszel mindenképp olyat ajánlanék, amit az első linkelt, én ilyen táncoknál arra esküszöm, ha van pántja a cipőnek... Hidd el 7 évig jártam keringőre :)
2013. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
mamusz vagy strandpapucs, esetleg magassarkú lánctalp :)
2013. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 3-as: Neked szerintem csak savanyú a szőlő, hogy vannak, akik nőnek öltözve is tudnak táncolni, te meg a balerina cipődben égetted magad. Mert hidd el, azt tetted. Nagyon gáz vagy! Nőlj fel és tanulj meg magassarkút hordani, és ne másokat kritizálj, ha Te azokban a cipőkben még megállni se tudnál.
2013. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Tisztelt utolsó válaszoló! Nagyon sajnálom, hogy ilyen goromba választ küldtél. Alacsonyrendű sértegetésed azonban sokkal triviálisabb, semhogy sérthetnél általa. Megpróbáltam a témába illő hasznos válasszal szolgálni, a szavam nem szent, és megfogadni sem kell, csak egy tanács volt. Azt nem cáfolom, hogy van olyan, aki szerint - idézem: "égettem magam benne" - viszont ez engem teljességgel hidegen hagy. Az én napom volt, és olyan cipőben táncoltam, melyben én szerettem volna:) Sajnálom, ha bárkit is megsértettem válaszommal, habár a mondás igaz: akinek nem inge, ne vegye magára. A kérdezőtől pedig elnézést kérek, hogy egy ilyen, számára haszontalan megjegyzést voltam kénytelen tenni!
2013. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Ha az öltözködésedre lennél annyira igényes, mint amilyen választékosan megfogalmaztad az előző hozzászólásod, nem Te lettél volna a főtrampli a szalagavatón. Remélem készült videó az eseményről, hogy még sokáig tudjanak rajtad röhögni.
2013. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

OFF!!!

Normális vagy, utolsó?! Miért kell így gyalázkodni, he? Ismered az illetőt, hogy ennyire oltogatod? Ráadásul tök alaptalanul...

2013. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

He? Ez meg milyen szó? Most tanulsz magyarul egy "brazil" környezetben?

Nwm kell ismernem az illetőt. Elég, ha a keringőt ismerem, és hogy azt milyen ruhában/cipőben táncolja egy normális nő. Keress nekem a neten egy videót, ahol balerina cipőben táncolják, és rögtön bocsánatot kérek. Addig viszont fent tartom az eddigi véleményem.

2013. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
85%
holnap lesz a szalagavatom, keringo. a cipo amit kaptunk kenyelmetlen es nehez,szinte lehetetlen benne tancolni,normalisan mozogni, igy a mai proban atvaltottam balerinara :) sokkal kenyelmesebb es jobban erzem magam benne... nincs sarok,ami beleakadjon a ruhaba, mint az eddigi probakon :/:D es amugysem latjak a lelatorol a vendegek a cipot :)
2013. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!