Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködnek a mai...

Hogyan öltözködnek a mai rockerek?

Figyelt kérdés

Bandás póló, fekete farmer, tornacipő + egyéb kiegészítő??

F18


2013. okt. 30. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szegecses cuccok, bakancs, terepmintás nadrág, hosszú haj
2013. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ők a tipikus Metálosok nem?
2013. okt. 30. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs előírás, hogy ha valaki rocker, hogy kell öltöznie, csak típikus rocker jellemzők vannak.

Lehet akármilyen színű farmer szerintem, max nagyon világos nem. Aztán vagy akármilyen edzőcipő, de többetl átok fekete tornacipőt vagy bakancsot.

Kiegészítűnek lánc a farira, kitűzők, szegecsek. A punkoknál több kiegészítőt figyelni meg, de annyit hordj, amennyi neked tetszik.

2013. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-mas válaszolóval vagyok.
2013. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én akkora rocker vagyok, hogy nemtudnék magamra ölteni annyzi mindent, hogy kitudjam fejezni, iy inkább maradok annyinál, hogy sötét cuccok, nagyrészük fekete. Kb. ennyi.

Amugy komolyan irtam, nem irónia volt :)

2013. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
DIVAT ROCKER-.-"
2013. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi az a divatrocker?

Ilyenről még nem hallatom,ez új nekem.

2013. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom az az hogy nem szereti a rock zenét de hallgatja mert az tök "trendi" és divatos. És a ruhát sem szereti magán csak azért hordja hogy elfogadja egy társaság.
2013. nov. 3. 10:38
 9/9 anonim válasza:

na az olyanokat énis utálom...nemis értem őket.

A lány tesóm példa erre, mikor valami fiúval beszél tellón akkor mindig berak valami kemény zenét, de közben mindig Rihannat, ladygagat s egyéb sz.rokat hallgat.

2013. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!