Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra milyen ruha?...

Szalagavatóra milyen ruha? Ötleteket várok!

Figyelt kérdés

A barátom szalagavatójára megyek jövőhéten. Ruha ötlet tippeket várok. Kockás szövet rakott szoknya?

16/L


2009. nov. 13. 16:44
 1/9 anonim válasza:

Attól függ milyen hosszú. Én a helyedben nem venném fel. Ha szoknya, akkor hosszabb fazonút, de inkább nadrágot, valami szép felsővel.

18/L

2009. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben beszélnék olyannal,aki volt már szalagavatón vendégként.Egyébként egy szép élére vasalt nadrág,vagy szoknya egy csinos felső.A lényeg,hogy elegáns,szép legyél,de nem túl kirívó:)
2009. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsit térd fölé ér vagy még annál is hosszabb, akkor jó. De amúgy ha csini vagy, akkor tökéletes.
2009. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem már megvolt a szalagavatóm:) és vendég is voltam már:) Én ilyenkor egyberuhát szoktam felvenni. pl legutóbb egy fekete egyberuhám volt, aminek a szonya része combig ért. Az egész ruha flitteres, csillogós volt és nyakbakötős. Hát sztem ide elegánsabb ruhák kellenek. Szerintem próbáld meg az egyberuhát.Nem feltétlenül feketét...és ahoz valami jó kis táskát, magasabb sarkú cipővel.Vagy ha no magassarkú, akkor kis tutyiszerű cipővel. Hát remélem valamit segítettem:)
2009. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szoknyába szeretnék lenni, de nincs téli egybe ruhám és nincs is igazán időm pénzem keresgélni. Rakott szövet szoknya mini lenne, magassarkúval meg valami szolíd fölsővel, én így gondoltam. Gondolom mások is lesznek miniszoknyába, meg egyberuha, nem szeretném túlöltözni azokat a diákokat akikről szól a nap tulajdonképp. Tanács?!
2009. nov. 14. 10:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Rakott miniszoknya nem való szalagavatóra semmiképp. Egyébként, ha nincs téli egyberuhád, nem értem miért vennél fel télen minit. :D
2009. nov. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a rakott szoknya. Voltam vagy 4-5 szalagavatón, és nagyon diverz, hogy mit vesznek fel az emberek, ez bőven belefér.
2009. nov. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem az egyberuhával van bajom, hanem hogy nincs egyberuhám. Nem azzal van a probléma, hogy mini nagyon félreértettél valamit. Utolsónak köszönöm:)
2009. nov. 15. 11:54
 9/9 anonim ***** válasza:
a miniszoknya ribancos=) a vége azért legyen közel a térdedhez;)
2009. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!