Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns férfi divat tippek?

Elegáns férfi divat tippek?

Figyelt kérdés
Szeretnék felhagyni a régi farmer+póló stílussal, miután ma felpróbáltam egy farmer+zakó párosítást inggel, és nagyon bejött a látvány. Az már csak külön hab a tortán, hogy ahogy olvasom, a csajoknak is nagyon bejön ez a stílus. Mire érdemes figyelni, milyen cipő ajánlott most, hogy lassan itt a tél? Esetleg valami nagyon tuti oldal, ami ezzel a témával foglalkozik?
2013. okt. 25. 23:03
 1/5 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne.. :)

amugy rendes öltöny zakóval próbáltad,vagy ami kifejezettem arra van?

2013. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem öltöny zakó, hanem ilyen utcai, hétköznapi változatot.
2013. okt. 26. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat ez most trnyleg divat meg a hipster stilusnak is meg van az elegansabb valtozata

Igy osszel tel fele kozeledve vagy s tornacipo vagy a magasszaru cipok illetve bakancsok es csizmak amiket tudok ajanlani

En is srac vagyok es bejon a csajoknak ahogy oltozkodok es a baratnomnek is

Ha erdekel vagy kell meg segitseg irj kulon

2013. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tornacipot semmikepp ne vegyel fel hozza,az valami borzalmas.Elegans bor cipo illik hozza,ami a zakoval es az ovvel szinben harmonizal.A ferjem is ilyen stilusban oltozkodik,minden zakohoz van szinben hozza illo cipoje.Szerintem valoban a legvonzobb osszeallitas egy ferfin:)
2013. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat szerintem egy jo sotet slim farmer egy jo conversel es egy farmer zakoval vagy egy lenvaszon zakoval illetve farmerdzsekivel es ingell eleg jo


Viszont ha tenyleg elegans akarsz lenni akkor mindemkepp a slimes farmert ajanlom nem a cso szarut!

Egy szep inggel es zakoval

Kiegeszitokent ővet ami a cipovel harmonizal szinben

Illetve ora vagy egy karperec

Cipo az nyujtott orru legyen es ne az a regi lapat kocka orru

Nem ismerem az arkategoriat amibe tudsz mozogni

De ha jobb akkor ezeket a markakat tudoom ajanlani:

Hugo Boss, Koil, Armani, Ralph Lauren ,TommyH., Cesare P.,


Ha olcsobb akkor ezeket:H&M , Zara

2013. okt. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!