Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok normális férfi...

Hol tudok normális férfi farmert kapni, ami nem olyan szűk hogy rám se jön, és nem úgy néz ki mint ha ráverte volna egy ló?

Figyelt kérdés

Sima egyszerű sötétkék farmerokra gondolok. Pontosabban ilyenekre: [link]

[link]

[link]

De nem ilyen horror áron. Sehol se lehet kapni ilyeneket valamivel elfogadhatóbb áron? Kb olyan 5-7 ezerre gondolok maximum.



2013. okt. 16. 05:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha bárhol tudnék kapni, most nem írtam volna ide. Már egy tucat boltot megjártam, legyen az kínai, vagy márkás.
2013. okt. 16. 14:38
 12/15 anonim válasza:

a csőnadrág katasztrófális.

Én mindig röhögök magamban, amikor vkin ilyet látok. szörnyű, főleg amikor pipaszár lábbal hordja valaki.

thomas jeans boltot nézd meg a camponába. hátha ott találsz neked valót, szerintem tuti fogsz.

ha kifogsz egy jó fej csajszit, ad 10% kedvezményt is

2013. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kár, hogy az csak Pesten van :/ Szeged környékében gondolkoztam.
2013. okt. 16. 20:27
 14/15 anonim ***** válasza:
"ráverte volna egy ló?" - az meg milyen? A patáival elkezdi kiverni a lóf#szát vagy hogy?
2013. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koptatott magyarán. Ilyen fehéres. Lehet úgy kiverték neki géppel, vagy én nem tudom, de szerintem nagyon gagyi.
2013. okt. 16. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!