Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok normális férfi...

Hol tudok normális férfi farmert kapni, ami nem olyan szűk hogy rám se jön, és nem úgy néz ki mint ha ráverte volna egy ló?

Figyelt kérdés

Sima egyszerű sötétkék farmerokra gondolok. Pontosabban ilyenekre: [link]

[link]

[link]

De nem ilyen horror áron. Sehol se lehet kapni ilyeneket valamivel elfogadhatóbb áron? Kb olyan 5-7 ezerre gondolok maximum.



2013. okt. 16. 05:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az ország melyik részén laksz? :) Mert szoktak nagyobb plázákba lenni (jó minőségű, márkás) nadrágok hogy 12-13 ezerért, 2 ilyen nadrágot adnak! Multkor Egerben a plázában volt egy ilyen akció! :)
2013. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
nagyon dicséretes, hogy nem követed a borzasztó divatot. Pasik piros cicanaciban :) alig bírom ki röhögés nélkül. Jó az ízlésed. Keresgélj esetleg itt: [link]
2013. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

mondjuk ez: [link] szerintem hasonlít :) csak kár, hogy gumis az alja :S


Ezek jobbak talán és az ár is kiváló:


[link]


[link]


[link]

2013. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A hétvégén voltam farmert venni, hát én is majdnem hülyét kaptam, hogy milyen mostanában a farmerok szabása...

Végül én a Sárkány centerben találtam a kínaiaknál megfelelőt, de ezt eléggé hosszas keresés előzte meg, ott is mindenhol ezek a feszülős szarok voltak...

2013. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

igen én is nehezen találok. 24 / f

mindenütt ezek a szar csípő nacik vannak.

Sajnos normál nadrág már nagyon kevés helyen van.

én a thomas jeans boltba vettem férfi farmert.

úgy néz ki az bevált. 10eft volt.

2 hét után lett jó, hordás után, annyi idő kellett míg felvette a testem formáját, előtte borzasztó volt hordani, de most már jó

2013. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Na latom itt vannak a betyarok!

Minnel bovebb annal jobb!

Foleg itt a tel elott,had aramoljon fel a seggetekig a hideg!

Az a gatya amit belinkeltel,olyan mint ha teleszartak volna!

Vagy mint egy fuggony,csak a derekadnal er a testedhez,es semmi tartas nelkul log a semmibe!

Hany evesek vesznek fel ilyen gatyat?

Mert en a nagyapamat latom ilyenekbe,de o mar 85 eves!

2013. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted csak szűk cicanadrág meg leesik rólam olyan bőgatyó létezik vagy mivan? 19 évesen nekem elég annyi, hogyha jó rám, és egyszerű, nem pedig csicsás. Hol néz ki úgy, mintha teleszarták volna? Amúgy meg lehet használni a nadrághoz övet is, elárulom.
2013. okt. 16. 12:07
 8/15 anonim ***** válasza:

Nezd mar meg az elejen milyen bo!

Nem cicanacira gondoltam, egy cso farmerba peldaul siman letudsz ulni,ezekbe a ahogyan en hivom zsakvaszon anyaguakba pedig kulon ceremonia!

Miert? Mert nincs bennuk sztreccs anyag!

Nekem ezek sokkal kenyelmesebbek,mint az ugynevezett zsakvaszonbol keszult sprod,rideg anyagu gatyak!

2013. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor cső farmer az, mindegy. Szerintem te valamit nagyon elnéztél. Kényelmesek ezek, csak lehet nem neked. Nekem meg a cső farmerok a kényelmetlenek, mert vagy rám sem jönnek, vagy úgy feszülnek mint az állat. Vastagabb vagyok mint az átlag, de sportosan, szóval nem vagyok deszka, de hájas se. Vidéken lakom, a környéken Szeged lenne az egyetlen megoldás.
2013. okt. 16. 12:30
 10/15 anonim ***** válasza:
bárhol. bárhol tudsz kapni. szívesen.
2013. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!