Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben nyilvánul meg a fiúk...

Miben nyilvánul meg a fiúk között az elnőiesedés?

Figyelt kérdés
nálunk az osztályban az egyik srác pl. szájfényt használ, elég vicces! lol
2009. nov. 9. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan erős ez a tendencia, legaábbis az én korosztályomban nem (24). Bár állítólag nekem is kicsit nőies a csatos táskám és csak szűkített derekú ingeket szeretek hordani, ez csak a mai divat hatása és nem elnőiesedés. Fiatalabbkorban az ilyen szájfényes dolgok, smink, nőies színek és szabások az tényleg furcsa, de betudható annak hogy mindig volt a fiatalságnak egy saját stílusa (70-es évek rokker, 80-as rokker majd pop, 90-es deszkás, ma mondjuk sok minden van, de talán ezek a nőiesebb stílusok a 00-s évek sajátjai) Később szerintem kinövik ezt az egészet. Szerintem mondjuk egészségesebb rokkernek vagy deszkásnak lenni mint egy olyan stílust képviselni amiben ennyire erősen megjelenik a szexualitás, bár azt mondjáka szájfénytől még nem lesz senki homokos, én ebben nem vagyok annyira biztos.
2009. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátom úgy néz ki mint egy lány, sminkel, szemcerka, szempillaspirál, púder, szájfény, a ruhái nőiesebbek mint az enyémek, hosszú a haja. Ettől még nem b*zi, mert sokan azt hiszik. Ilyen a stílusa... én meg szeretem az ilyen pasikat.

És én speciel örülök hogy már a pasiknak is "szabad" nőiesedni mert az marha igazságtalan hogy a nők nézhetnek úgy ki mint egy pasi, azért senki nem szól egy szót se, de fordítva nem lehet.

25/L

2009. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Láttam képeket férfi divatbemutatókról, SZOKNYÁT hordtak! Amúgy szerintem egy pasi legyen férfias! Lehet, hogy ez diszkrimináció és én vagyok régimódi, de nekem nagyon nem tetszenek azok a pasik, akik lánynak néznek ki!
2009. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

12:41-es.

...vagy a tudatalattid már nem a másik nemnek hódol :)

2009. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!