Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Gondolkodtatok...

Lányok, nők! Gondolkodtatok már, hogy mit vesztek Glamour napokon?

Figyelt kérdés

Kérdéseim: Gondolkodtatok már,hogy mit vesztek Glamour napokon?

Mire jutottatok?:)

Milyen értékben terveztek vásárolni?

Melyik boltokat célozzátok meg?

Kivel/kikkel mentek?:)

Én egy táskát fogok venni a H&M-ben,és egy csizmát vagy bakancs szerűséget a CCC-ben,vagy a Deichmann-ba.

És ti?:)


2013. okt. 5. 13:46
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam(elnézést),hogy olyan 15 ezer körül gondoltam,és anyával,vagy a barátnőimmel megyek. És ti?:)
2013. okt. 5. 13:47
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egy jógaszőnyeget veszek valami sportboltban. Max 6-7ezret szánok rá akciósan, mert ahogy szétnéztem, az olcsóbb fajta elég gagyi.

Egyébként szerintem egyedül megyek, felkapom a cuccot és jövök. Utálom a tömeget.

2013. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen,gondolkodtam.Megyek a Centerbe,meg a Dm-be,plusz Meki.:D 8000 körül szánok rá,C&a,Tally Weijl,Takko, plusz Dm van betervezve.Anyával megyek..:DD<3 A Dm-be valami Max Faktoros,L'oreal-os,Maybelline-s cuccot nézek,szempillaspirált,körömlakkot,plusz Niveás spryt anyának.Ruhában:múltkor láttam egy csinos kis inget a C&a-ban,azt tuti megveszem,mert jön a jó idő,a többi elválik..:))
2013. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is gondolkoztam :)

Táskát szeretnék én is vásárolni, talán körömlakkot, valami tojáshéj színűt. És ha belefér, és ha találok, akkor szeretnék egy színes leggingset.

2013. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Úúúúú!Mikor lesz?:)
2013. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ja és hol?:P
2013. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Október 11-12-13 .Már csak a kiskegyedbe van kupon..;D
2013. okt. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló,te nem nézel TV-t,netet,újságot? Tele van a Glamour napokkal.

Amúgy október 11-13.-ig,az egész országban.

De az újság tényleg már csak a Kiskegyedben van,úgyhogy erről lehet,hogy lecsúsztál:D

2013. okt. 6. 07:29
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék venni egy nadrágot a H&M-ben, egy inget a Tally Weijl-ben (bár lehet, hogy ezt inkább a H&M-ben veszem meg), egy pulcsit és egy felsőt a New Yorkerben, és szerintem veszek egy melltartót a Tezenis-ben.
2013. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hogy értitek, hogy csak a kiskegyedben van kuponfüzet? (Bocsi az offért)
2013. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!