Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS, baj, ha pántos melltartób...

SOS, baj, ha pántos melltartóba megyek keringőruhat próbálni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés, de kell-e egyáltalán melltartó a keringőruha alá? Ma megyünk próbálni, és én pántnélküli ruhát akarok. Viszont csak pántos melltartóm van. Nem tudom, hogy hogy kell felpróbálni. Lekell venni alóla a melltartót?
2013. szept. 21. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
próbához nem baj, de majd mikor az utolsó próbára mész addigra nem árt beszerezi egy pánt nélküli melltartót. kényelmesebb ha van rajtad és nem kell aggódni mi van ha...? nem egy drága dolog és a későbbiekben is jól fog jönni
2013. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első próbára nem baj, viszont tényleg érdemes beszerezni egy pánt nélkülit (én abban a boltban vettem, ahonnan a keringős ruhám is volt, kb. 4000 forint és máskor is jól alkalmazható). Én nem merném anélkül felvenni, mert ha ne adj' Isten, lecsúszik, azért még mindig kevésbé ciki, ha a melltartód látszik ki, mintha a csupasz melled. :D
2013. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!