Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem szereti a többség a...

Miért nem szereti a többség a melegítőt?

Figyelt kérdés
Olyan sok jó szabású szép akár mintás melegítők vannak miért nem szeretitek hordani az utcán és ha a divatot félretesszük miért találjátok gáznak/cikinek/sablonosnak?
2013. szept. 16. 21:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%
Régi kérdés de leírom a véleményem. Sok hozzászólóval nem èrtek egyet akik szerint a melegítőben sportolni,bemelegíteni kell és utcán nem lehet hordani. Ez szerintem szánalmas álláspont és érezhető a rasszizmus néhány válaszíró szavaiban. Szerintem nem az a gond, hogy nem szeretik hanem az, hogy nincs rá pénze a legtöbb embernek aki itt írkál.. Ugyanis egy valamire való melegítő szett 40 től kezdődik és nem engedheti meg magának az itt válaszolók többsége ezt. Semmi nem gáz semmi nem ciki minden attól függ ki van a ruha mögött. Sok irigy ember akik ráadásul egyszerűek és bunkók is...nem értem őket mi az hogy utcára gáz? :D te vagy a gáz b@zmeg hogy ilyet le mersz irni te szégyeld magad falusi!
2014. febr. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

Ez nincs mindenhol igy!

En kulfoldon elek es itt mindennapos latvany, hogy pizsamaban reggeliznek a Tim Hortonsban az emberek. Sok embert latok kiszallni szep autokbol, gyakran melegitot viselve. Otthon azert nezik le a melegitot viselo embereket mert a mentalitas szerint ha igy oltozol akkor: suttyo vagy,bunozo vagy,sittes vagy, ha meg szep is az a melegito akkor nem dolgozol es biztos illegalisan szerzed a jovedelmed.

Ebbol adodik a kerdesedre a valasz, hogy sok ember fel igy oltozni mert tart a sztereotipiaktol. Szerintem ez az egesz ugy alakulhatott ki, hogy regebben nem volt ilyen magas a kozeposztalybeliek szama.

A melegito ruhazat divatja nyugatrol szarmazik. Amikor magyarorszagra ert ez a fajta stilus/divat iranyzat akkoriban meg a mostani kozeposztalyt nevelo tarsadalom korlatolt, szigorubb nezeteket vallott.

Ezert olyan alacsony a szakmunkas munkaero otthon. Mert minden csak a rangokrol, cimekrol a penzrol es ezek hianyossagairol szol otthon. Szoval az egeszrol a tarsadalom es a rendszer tehet ami otthon mukodik.

2017. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!