Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem szereti a többség a...

Miért nem szereti a többség a melegítőt?

Figyelt kérdés
Olyan sok jó szabású szép akár mintás melegítők vannak miért nem szeretitek hordani az utcán és ha a divatot félretesszük miért találjátok gáznak/cikinek/sablonosnak?
2013. szept. 16. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a melegítő viselése az utcán ilyen lakótelepi hatást kelt, tahóság, vagy cigány szokás(azok szoktak mindenhol felete vagy más neonszínű régi szar adidasban járkálni)

Es csak akkor megyek ki melegítőben, ha csak az utcában a kisboltba ugrok le 1-2 dologért.

En soha fel nem vennék melegítőben utcára

16/f

2013. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

mert melegítő! sportruházat, nem utcai viselet. nem azért hívjék melegítőnek, mert nem fázol benne, hanem mert a sportolók bemelegítenek benne.

erre való. utcán igénytelen hatást kelt. és lányokon a plüss, meg a tapadós vékony pamut is, hiába hiszik, hogy szexi. igen, van pár igénytelen nyálcsorgató kan, akinek bejön, de igényes pasi a sportklubon kívül nem ismerkedik melegítős lánnyal (és viszont)

2013. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Én szívesen hordom utcán is.
2013. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
ez nem csak a divatról szól,pl. fürdőruhában vagy estélyiben sem mászkálsz az utcán,mert egyszerűen nem oda való,más a rendeltetése,sportolni,kirándulni,vagy leugarni a boltba jó,de suliba vagy munkahelyre szerintem nem illik,igénytelen hatást kelt,hiába drága meg márkás(kivétel persze ha olyan a munkád,pl tornatanár,edző,stb)
2013. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Mert sportra való és nem utcára.
2013. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanúgy van, mint ahogy az előttem szólók leírták. Mintás melegítő??? WTF?
2013. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.. Utolsótól kérdezném te még nem láttál mintás melegítőket? azok általában valamilyen pamut anyagúak! :D


PL ez szerintem egy egészen vállalható darab akár utcára:

[link]

2013. szept. 17. 00:12
 8/12 anonim ***** válasza:
A 4-es hozzászólóval értek egyet.
2013. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen azért mert proli...
2013. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a melegítő(tréningfelső és alsó) nevében benne is van, hogy mire való. egyszerűen nem illik utcára, nem oda találták ki. egy bizonyos réteg szokta hordani csak utcára, és ugye ők sem az igényességükről híresek!
2013. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!