Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki egyetemre sportcipőben...

Ciki egyetemre sportcipőben illetve melegítőfelsőben menni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, sportcipőt elég sokan hordanak, a melegítőfelsőben sincs semmi ciki. De amúgy se nézi senki, csak vizsgára ne így menj. :D
2013. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kolisok sokszor jönnek így, nincs benne semmi gáz. A koli ottvan a suli mellett, egy szimpla előadásra nem öltözik túl magukat.

Én bejárós vagyok, lány révén szeretek csinosan öltözködni, de vannak kényelmes és rossz napjaim, amikor jól esik tornacipőbe bújni és kényelmes felsőbe. A hajam is gázul áll, gyűrött vagyok, igazából lesz*rom... Akinek nem tetszik, nem néz rám! :D

2013. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%
Én BME-s vagyok, ami azért nem a "leglegaljább" egyetem, itt max. a GTK-s kis p*csák meg a gólyák szokták kicsípni magukat... Sportcipő, melegítő felső elég átlag, sokan jönnek abban előadásra/gyak-ra/laborra. Én is szoktam néha, kolis vagyok, 1 perc a suli, oda tökéletes, nem szíveket megyek oda hódítani, hanem meghallgatni, amit a tanár mond...
2013. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyetemre tanulni jársz be, nem azért hogy csinos legyél...de hát kinek mi a fontosabb. Vizsgára illik kiöltözni.
2013. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!