Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek tetszenek a my77, misso...

Kinek tetszenek a my77, misso ruhák?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
misso nem,my77-es felsőm van pár,régebben oda voltam érte,de ma már nem annyira,a legtöbb cucc túl csicsás,és szerintem szemtelenség amennyi pénzt elkérnek érte
2013. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább mayo-t hordok
2013. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hányódik még néhány a szekrényem alján, de nem hordom őket. (Egy időben, anya ezt gondolta "A márkának" ...)
2013. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jahh, a márkát lehagytam. My 77 és társairól volt szól.
2013. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a mayo egyáltalán nem jön be, a my77-et szeretem de vicc hogy mennyit képesek elkérni egy felsőért.. Mindig vagy leakciózva veszem meg, vagy olcsóbban beszerzem innen-onnan
2013. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1-2 évvel ezelőtt tetszett, pár darabot beszereztem, a mostaniak közül már nagyon kevés tetszik, "átpártoltam " az Amnesia ruhákra, bár azok közül sem tetszik mindegyik/vagy nem adok ki érte annyit, mert egy bizonyos összeg felett már sajnálom egy ruhadarabra a pénzt .
2013. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sok a neonszínű meg a nagyon színes, nagyon mintás ruha, azok annyira már nem jönnek be. Ami nagyon tetszett Missq ruha,az a tavalyi téli kollekcióban volt, Missq feliratos, szürke, vastag , térdig érő ruha(az meg is van). Missq mintás sapkám is van. Most vettem egy hasonló mintázatú, de idei kollekciós tunikaszerű pulcsit, de mást nem. My77-ből van két térdnadrág(egyszínű) , meg egy hosszú ruha, aminek a hátulján ilyen köves minta van, de azt megbántam,hogy megvettem. :(
2013. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Én nagyon szeretm mindkettőt :) Főleg my77 van a szekrényben,meg Mayo,Amnesia de most készülök majd újabb Missq-t venni pl. felsőket!Nem olcsóak az tény,de én hogy sajnos-e azt nem tudom,nem sajnálom rá a pénzt.
2013. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább ezek közül veszek (hogy jól teszem-e, majd később kiderül), de nem tehetek róla, nekem a kínaisak egy ideje nem tetszenek...meg úgy gondolom,hogy amíg nincs saját családom, háztartásom, és magamra is költhetek (nem kell nagy fizetést elképzelni, gyárban dolgozom 12 órában) , addig vegyek inkább ruhákat (más értelmetlenebb dolgokra is elszórja, pl italozás, bulizni meg nem járok ..) De van egy összeg, ami felett már én sem veszem meg :) Pl huszonezer forintokat már nem adok ki érte.
2013. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A missot nem annyira,de MY77-et igen. Viszont tényleg iszony pénzeket kérnek érte. Vannak közte elég vadak is (egy ruhadarab egyszerre állatmintás,rojtos,csillogós,strasszos) na azok nem tetszenek.
2013. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!