Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen ruhák tetszenek...

Nektek milyen ruhák tetszenek milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni néhány ruhát őszre semmi könnyű vérűt.

Milyet vegyek olyat ami divatos?

Ti milyet hordtok illetve vesztek őszre?

Lány vagyok koromat nem szeretném megmondani csak annyit hogy 10 és 17 év között vagyok.



2013. aug. 25. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a korodat,mert egy 17 éves teljesen máshogy,nőiesebben,csinosabban öltözködik,mint egy 11 éves,aki Mickey egeres pólót hord,Hannah Montanas szoknyával...
2013. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
én általában szűk farmerokat hordok,ilyen hasítottak is nagyon tetszenek,olyat szeretnék most beszerezni őszre még egyet,és még egy terepmintás cicagatyát mert úgy láttam most az is megy,illetve még kinéztem magamnak egy ilyen csontvázas felsőt,és egy szegecseset,úgy láttam most a rocker és punk cuccok lesznek divatosak,eddig fel nem vettem volna ilyesmit,de most valahogy megetetszettek és lehet ízlésesen kombinálni:)) viszont tényleg sokat számít a korod mert pl 11 évesen még ilyesmiket nem kéne hordanod
2013. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó,kínaiban van terepmintás cicagatya.Kérdező,mond meg a korod,anélkül nem tudunk segíteni.:)
2013. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.
2013. szept. 1. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Csőgatya,tornacipő,bőrdzseki,cicagatya hosszított felsővel...;)
2013. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bőrdzsekit sztem veszek. Télre jó (természetesen télit divatos)?
2013. szept. 2. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha vastag béleltet veszel akkor jó.De télre vegyél inkább szövetkabátot,csinosabb,melegebb,a bőrdzsekit meg hagyd meg tavaszra,őszre.:)
2013. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legfontosabb hogy neked tetszen és jólálljon mert mi úgy hogy nem látjuk rajtad a ruhákat nem tudjuk megmondani
2013. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!