Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon van UGG bolt?...

Magyarországon van UGG bolt? Illetve, olyan bolt ami forgalmazza ezt a márkát? ( nem online webshopra gondolok)

Figyelt kérdés
Jó lehet jönni azzal, hogy ocsmány.. szerintem nem is annyira:D És örök problémám, hogy minden csizmámba fázik az egész lábfejem mindig.. már előre félek a téltől.. Ezért gondoltam, hogy hátha ez a típusú csizma melegen tartaná. Az egy dolog, hogy mostanában nagyon trendi nos ez pont nem érdekel.. Azért szeretném élőben megnézni, felpróbálni, mert elég nehézkes a méretemet belőni, minden cipőfazonban másmilyen.. sokat jártam már pórul a webshopokkal ezért. Nem szeretnék "mostanában mindenkin ez van, minden szar kínaiba találsz" válaszokat, és gagyit sem, ami két felvétel után szétesik.. Budapesten esetleg? Corvin, Aréna, Westend.. valahol egy bolt?
2013. szept. 8. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Biatorbágyon az office shoes-ban tuti van, esetleg megnézheted egy budapesti office shoes-ban is.
2013. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Westendben az Office Shoesban láttam UGG -s csizmákat.
2013. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb választékot UGG csizmából a Heaven Store-ban találod! :) Budapest, Fehérhajó utca! Gyönyörűek vannak, én is ott vettem! :) És természetesen eredeti!
2013. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:DD
2013. szept. 24. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
én a hétvégén jártam a westendbe, egy konkrét UGG üzlet van ott.. :D
2013. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!