Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mi a véleményetek...

Lányok, mi a véleményetek arról ha egy lány push-upos melltartót hord?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 15:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
álszentek vagytok. tipikus gyakorikérdések. akkor nemtudom ki veszi meg azt a sok pushupot, ami a boltokban van???? ha mindenki "jaaaaajhát én bizony nem hordok ám, nem vagyok önbizalomhiányos..." amúgy is alig lehet olyat találni amiben nincsen szivacs, hagyjuk már -.- egyébként suliban öltözésnél is mindenkin kb pushup van, most akkor az egész osztályom önbizalom hiányos vagymi?
2013. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
11, igen, ilyen sok az önbizalomhiányos ember a médiának köszönhetően! Néztél manapság tv-t? Vettél a kezedbe férfi- vagy női magazint? Láttál plakátokat az utcán? Neteztél? Nem szúrt szemet a rengeteg photoshoppolt, plasztikázott nő? Vagy barlangban élsz talán?
2013. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy más mit hord, de én nem szeretem, pedig nincsenek nagy melleim. Csak egyszerűen nem érezném jól magam, ha a szivacs miatt néznének meg. Egyszer vettem fel, akkor is egy csomóan megbámulták konkrétan a melleimet, nekem ez kínos volt, pláne, hogy tudtam, hogy csak a melltartó miatt.

Amúgy sokáig azt hittem, hogy az osztályban minden csajnak nagyobb a melle mint az enyém, és már pont belenyugodtam a dologba, mikor osztálykiránduláson rájöttem, hogy igazából a legtöbbnek akkora mint nekem, csak a push up miatt tűnt baromi nagynak. Azóta nem aggódom a saját méretem miatt, de az nem zavar ha mások hordanak, csak nekem rossz érzés lenne.

2013. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Néztél manapság tv-t? Vettél a kezedbe férfi- vagy női magazint? Láttál plakátokat az utcán? Neteztél? Nem szúrt szemet a rengeteg photoshoppolt, plasztikázott nő?"


Ha tudod, hogy photoshoppolt meg plasztikázott, miért zavar? Ne hagyd, hogy a média befolyásoljon ebben. Ez csak öntudat kérdése.

2013. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ugyanmár.ez nem így megy hogy úgyis tudod hogy photoshoppolt

én is tudom,mégis erős önbizalomhiányom,hiába nem akarod hogy befolyásoljon a média,ha mindenhol ezt látod tudat alatt is ráállsz,és te is olyan akarsz lenni

és az a szar,hogy akkor lesz önbizalmad,ha meg vagy elégedve magaddal,de hogy lehetnél ha mindenkit szebbnek látsz magadnál

2013. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem van öntudatom, engem nem is zavar! De ahogy 11 írta, az egész osztálya pushupot visel, tehát őket biztos!
2013. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!