Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a ruha hogy...

Szerintetek ez a ruha hogy állna egy 27-30 éves nőn?

Figyelt kérdés

Próbáljatok elvonatkoztatni a modell baba arcától és csak a ruhára koncentrálni! :)

[link]


2013. szept. 3. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kislányos a szabása. Nem állna jól.
2013. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egy csöppet. De vajon egy nőiesebb nőn (arcra) is kislányos lenne?


Szabásra egyébként hasonlít ezekre:

[link]

[link]

- csak míg a mango-ból nincs a méretemben, ebből van.

2013. szept. 4. 00:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első nagyon szép, de semmiképp nem illik egy ennyi idős nőhöz ( nekem egy az egyben ugyan ilyen ruhám volt óvódás koromban, csak volt rajta két masni, meg gallér a nyakánál :D ) A másik kettő teljesen oké, biztosan lehet kapni más üzletekben is hasonlót.
2013. szept. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Óvoda. :D

Lehet, pont azért tetszik annyira, mert nekem nem volt ilyen ruhám oviban? :)

2013. szept. 4. 00:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos és csinos lennél benne! :)

Egyébként meg most kezdesz a legszebb korba lépni, így aztán abszolút nem kell ilyenek miatt aggódnod.

Manapság nagyon sokan azt hiszik, hogy a "húszéveseké a világ", de nagyot tévednek.

22/f

2013. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy különbség van a linkelt képek között. A mangos ruhák sokkal nőiesebbek, 25-35 évig szerintem tök jó, talán még túlzottan be is szűkítettem a tartományt.


Viszont az elsőnek a szabása, illetve az anyag mintája nagyon kislányossá teszi. Nekem is az óvoda jut róla eszembe. volt hasnló ruhám, csak csini gallérral. :D

2013. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom tetszik, és mindegyik jó lenne neked is, de az első inkább szabadidőben.

A másik kettő gyakorlatilag kortalan, elegáns darab.

2013. szept. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elsőt is felveheted nyugodtan, kardigánnal lazább, blézerrel elegánsabb hatást kelt. Harisnya, magas sarkú hozzá és kevésbé óvodás beállással, mint a képen, elegáns ez is. A másik kettő inkább üzletasszonyos, blézerrel.


Aki szerint 35 év felett már nem vehető fel a két ruha azok szerint mit hordanak a 36 évesek? Minden él nélkül, csak kíváncsi vagyok.

2013. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem túl hozzád való ez a ruha, de ne haragudj meg.

Az utolsó kettö az tök jó!:)

2013. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont ezen a koroztályon mutat jól az utolsó két ruha! Sokkal elegánsabb benne egy 25+ mint egy tini kislány.

Azok,akik szerint ezt már nem illik felvenni ilyen "idősen",mit ajánlanának?

2013. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!