Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lagziba szoknya+blúz összeállí...

Lagziba szoknya+blúz összeállítás mellé kell harisnya ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinem,igen,hiszen nincs már az a kánikula,meg elegánsabb is lennél benne.Te tudod!
2013. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen de vigyázz jó minőségüt vegyél mert én egyszer úgy jártam hogy, mentem és le akartam ülni erre elkezdett szakadozni és olyan hangja volt hogy mindenki rám figyelt és olyan ciki volt hogy csak na,szóval elmentem a wc re levenni és anélkül folytatni az ünnepéjt.Volt rajtam egy blúz egy mini szoknya és egy fekete magassarkú levettem a szoknyám és véletlenül leejtettem, sajnos ott a wc nem volt valami tizsta és a szoknyán tista víz lett, így az ünnepéjt úgy folytattam hogy volt rajtam egy szakadt barna harisnyanadrág egy fekete magassarkú és egy fehér blúz.A hátránya az hogy az ünnepéj közben mindenki engem nézett,az előnye pedig az hogy minden pasi megbámult engem,úgyhogy elmondtam neked ez a sztorit azért hogy ne kövesd el ezt a hibát,mondjuk én nem esküvőn voltam hanem egy ünnepéjen de mindegy.Egyépként kb. így nézem ki ünnepély közben meg utána csak az szakadt volt [link]
2013. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!