Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti mit vennétek fel 1....

Lányok ti mit vennétek fel 1. nap (beiratkozás) az egyetemre? (18+)

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy lesz-e ünnepélyes évnyitó is (nálunk anno volt) vagy csak a beíratkozással kapcsolatos lótifuti.


Ha az első, akkor ceruzaszoknya vagy "szövetgatya" (=kosztümnadrág) valamilyen félig elegáns felsővel (nem fehérrel).


Ha csak az utóbbi, akkor farmer, póló és egy blézer.

2013. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
diákhitelt
2013. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
haha
2013. aug. 30. 12:25
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

ja bocs. hogy ruhára gondoltál..

nem tudom, én 8 éves korom óta egyedül és saját belátásom szerint öltözködöm

2013. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e évnyitó. Ha van, akkor ahhoz illően, elegánsan, ha nincs, csak ügyintézés, papírozás, akkor szerintem teljesen mindegy. Én anno farmerben, tornacipőben meg King of Leonos pólóban mentem, mondjuk évnyitó az nem volt :D
2013. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Jézusom! 18 évesen gondot okoz felöltözni?? Akkor inkább ne is kezdd el az egyetemet.
2013. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én pár napja voltam, és mivel hűvös volt én egy rövid ujjú farmeringben, fekete bőrkabátban, tornacipőben és farmerben voltam. :))
2013. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs előírás elegáns vagy egyéb viseletre, akkor a szokásos cuccaidat. Mi a fenének öltöznél ki amúgy? Csak kitöltesz egy halom papírt és ennyi, a fene se foglalkozik azzal, mi van rajtad. Én emlékeim szerint farmerban és ingben voltam, a cipőre már nem emlékszem.
2013. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a gólyatábor egyik programja volt a beiratkozás, tehát gólya egyenpólóban volt a többség, plusz farmer póló kombóban azok akik nem gólyatáborból jöttek.
2013. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk ünnepélyes lesz, szóval koktélruha.
2013. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!