Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan szoktatok öltözni....

Hogyan szoktatok öltözni. Milyen kiegészítőket viseltek? Milyen a stílusotok? 21/L

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szeretek elegánsan, nőiesen öltözködni, de néha lazábbra veszem a figurát:


Farmer vagy egyszínű, szűkszárú nadrág + ing betűrve + blézer + magas sarkú cipő. Szoktam betűrve hordani sima kis egyszerű, testhez álló felsőket is, balerina cipőket is hordok ezekhez az összeállításokhoz.

Szeretem a miniszoknyákat és az elegáns rövidnadrágokat is, harisnyával és balerina cipővel veszem fel.

A magas derekú szoknyákat is nagyon szívesen hordom testhez álló felsővel.


Általánosságban az egyszínű ruhadarabokat kedvelem, és egy öltözéken belül próbálok 2-3 színnél megállni. Rengeteg bizsu fülbevalóm van, mindig az öltözékemhez passzolót veszek fel. Nagyon szeretem a karkötőket is, mint amilyen a Thomas Sabo charm karkötők. Van néhény hosszabb nyakláncom és sálat valamint kitűzőt is gyakran hordok kiegészítőként. Táskákból is az egyszerű fazonú, egyszínű darabokat kedvelem.


26/n

2013. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Színek közül a feketét szeretem a legjobban, meg a halvány pasztelles színárnyalatokat. Élénk árnyalatban csak a pirosat és a rózsaszínt hordom. Inkább laza vagyok, mint nőies, utálom a szoknyákat, ruhát is egy évbe ha 2szer felveszek. Szeretem a divatot, de persze nem eszetlenül követni, csak ha van valami ami tetszik, szívesen hordom, nem zavar, ha másokon is az van. Néha egy-egy punkosabb, feltűnőbb cuccal dobom fel a szettemet. Kiegészítők terén is szeretem a feltűnőbbeket. 17l
2013. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Örülök,hogy ilyen részletesen leírjátok.
2013. aug. 29. 10:30
 14/15 anonim ***** válasza:
a fekete az alapkiegészítőm főleg, még a szürke talán, ezt szoktam kombinálni színekkel, sztreccs nadrágot, szűk felsőket hordok, szeretem a sportos és a csinosabb darabokat is, nagyon lógós fülbevalót nem hordok, és nálam alapszabály, hogy ne legyen túl sok az ékszer és ne legyen csicsás, az ünneplősebb ruhák szintén testhezsimulók, szeretem az alakomat hangsúlyozni, nem a divat szerint öltözködöm, kiegészítőkből én főleg nyaklánc és fülbevaló párti vagyok, a stílusam úgy jellemezné, hogy egyszerű, de ha kell elegáns, mindenapi, vagy sportos
2013. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos lehetsz 7es válaszoló. üdv 24F
2013. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!