Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan szoktatok öltözni....

Hogyan szoktatok öltözni. Milyen kiegészítőket viseltek? Milyen a stílusotok? 21/L

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

a rockosabb stílust szeretem,persze nem hordok mindig bandás pólókat,de imádom a sötét ruhákat,szoknyákból általában kockásat hordok

kiegészítőkkel úgy vagyok hogy a nagy részét magamnak csinálom,ha valahová ki kell öltözni sima fülbevaló,nem bonyolítom túl a dolgokat

2013. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*20L
2013. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nálam két véglet van,van amikor nőiesen,kicsit romantikus stílusban,magasított derkú szoknya,ilyen csipkés felsők,ezeket a lenge blúzokat is szeretem,telitalpú szandálok,vagy ezeket a jó kis nyári ruhákat is szeretem,maxiruha,meg szeretem az ilyen nagy köves meg lógós fülbevalókat...máskor meg inkább olyan lazább stílusban,hasított meg tépett

farmer,farmerkabát,különböző feliratos pólók vagy azokat is syeretem amiken ilyen cuki figurák vannak,ehhez kényelmes sportcipő,meg ilyen jó tatyók

pl amik tetszenek:

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 dolli. ***** válasza:

Átlagos stílusom van. Semmi extra. Jobban szeretem az egyszerűbb, lágyabb színeket, de az öltözékemet általában feldobom egy élénkebb színnel. A szín a kiegészítőm, ami lehet táska, sál, cipő vagy fülbevaló.


[link]

[link]

[link]


20L

2013. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
magam sem tudom eldönteni:D mostanában inkább a világosabb színű ruhák/kiegészítők jönnek be, pl. púderszínű, lazacszínű, világoskék, barnás, nude színű ruhák jönnek be, néha meg van olyanom hogy csak sötétebb színek:D amúgy van hogy lányos ruhákat, van hogy kicsit fiúsabb, lazább ruhák..
2013. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én se mindíg :D

Hol elegáns,hol laza vagy a kettő,de néha totál káosz :DD

2013. aug. 27. 17:14
 7/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nőiesen öltözködök, magas-derekú szoknyák, rövidnadrágok, lenge blúzzal, csőtoppal. Szeretem a lenge ruhákat, a maxi-ruhákat is. Ha hosszúnadrágban kell lennem, akkor is szinte mindig egyszínű, sötét farmert hordok.

Cipők terén majdnem mindig magasban vagyok, hordok telitalpút is és tűsarkút is. Ha erre nincs lehetőségem, vagy olyan helyre megyek, ahova nem illik, akkor loafert, vagy sarut veszek fel.

Ha buliba megyek, csak kis borítéktáskát viszek, ha pedig máshova, akkor hatalmas táskákkal szaladgálok.

Szinte mindig arany ékszereket hordok, de természetesen ez függ attól is, hogy mi illik a ruhámhoz. Szeretem a nagy fülbevalókat, hangsúlyos nyakláncokat, gyűrűket. De itt is érvényes, a kevesebb több mondás.

Hoppá, kicsit túlzásokba estem, sokat írtam.. :$ Bocsi! :)



21/L

2013. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Semmi baj! :D
2013. aug. 27. 19:03
 9/15 anonim ***** válasza:

Kicsit úgy, mint Emmanuelle Alt.

[link]

[link]


Szűk, sötét nadrág, egyszerű, elegáns cipő, zakó, vagy szép dzseki, ingek, egyszerű blúzok/pólók. Lehetőleg nem színes. Fekete, sötétkék, fehér, szürke vagy világoskék. Szoknyát nagyon ritkán hordok. Meg tornacipőt is.


21L

2013. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mostanában(nyáron) a kiegészítőkről leszoktam. Csak egy laza póló, csőgatya, vászoncipő. :)
2013. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!