Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb. mennyibe kerülnek Amerikáb...

Kb. mennyibe kerülnek Amerikában a Hollisteres, Abercrombies cuccok?

Figyelt kérdés
Van olyan valaki aki onnan vett? Igaz, hogy ott csak pár dollár?

2013. aug. 26. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A Holli-t nem ismerem, az Aber-be mikor utoljara voltam, minden h.lye draga volt, sima kockas ing 57 dollar? Elment az eszuk? Csak azert mert a cimkejere ra van irva egy nev?....
2013. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hamis, az ami csak pár dollár.

Az eredeti az a márka szülőhazájában se olcsó:

[link] polók 30-40$ A&F


[link] Hollister 20-30$


Az 57$ még nem számít olyan soknak egy ingért, ha itthon bemész egy Tommy Hilfigerbe , teljes áron az ingek ilyen 20-30e forint körül vannak, akciósan sincs 15 alatt...

2013. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb ugyanannyiba mint a webshopban. Habár nagyon ritkán ki lehet fogni nagyon jó akciókat. Én idén vettem LA-ben abercrombie pulcsit 68 helyett féláron 34 dolcsiért. És nagyon megéri!!! még mindig olyan mennyei illata van, mint amilyenek a boltok.
2016. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

77% Hát nem tudom, nekem rettentő unalmas márkának tűnik, igazából már ciki az egész és nem csak az erőltetetten feltűnősködő, primitív üzletpolitikájuk miatt.

Rákerestem itt az oldalon, mivel egyik idősebb rokon kedveli ezt a márkát és folyamatosan tukmálná..

2019. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!