Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti milyen es mennyi...

Csajok ti milyen es mennyi cuccal (cipo, ruha, nadrag, top, felso stb) indultok neki az egyetemnek/fosulinak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyetem is ugyanolyan mint bármi más. Nem extrább. Annyival másabb hogy kevesebb nyári ruha kell, mert nyáron nem kell bemenni, meg nem is tart addig mint más suli, mert ugye vizsgaidőszakban már elegáns ruha dukál.
2013. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már végzős vagyok, de jól kialakult a rendszerem az első évhez képest. A szüleim költöztetnek mindig autóval, így gyakorlatilag minden hordható ruhámat viszem magammal. Ilyenkor szeptemberben a nyáriakat is, hiszen októberig még lehet azokra is sor kerül, a szekrényembe elfér, nincs akkora ruhatáram.

Sokakkal ellentétben én a koliban szoktam mosni és ha hazajövök, akkor csak azokat a cuccokat hozom, amik az itthon töltött időre kellenek.


Egyébként én az vallom, hogy az egyetem nem divatbemutató, pláne nem a mell és s*gg mutogatás helye. Szolidan is lehet csinosnak lenni, az egyetemre minden lánynak ezt javaslom. Aztán hogy utána szabadidejében mit húz fel, az már az ő dolga. :)

2013. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!