Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén is divat még az amerikai...

Idén is divat még az amerikai zászlós ruha?

Figyelt kérdés
Nem hordom, nem kérek véleményt róla. Köszönöm.:)

2013. aug. 23. 18:11
 1/7 anonim válasza:
Nem látok már szerencsére ilyet. Most a terep mintát próbálják utánozni az ezt megszégyenítő arany díszítésekkel. :)
2013. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem látok amerikai mintás ruhákat. Inkább tényleg a terep a "menő" most, meg a csipke.
2013. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor kidobhatom a rövidnadrágom..:D nem is bánom vagy egy éve nem volt rajtam.

Haha, a terepmintával csak az a bajom hogy azt se tudja a hordója hogy mi az hogy katona és front és miért terepminta..:D de amíg nem vegyítik össze a csipkével addig nyugodtan hordják.:)

2013. aug. 23. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Hehe:) Amúgy nem divat már az amcsi zászló.

2013. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha valaki felveszi az gáz, ódivatú? Vagy konkrétan nem érdekli a népet? (csak mert kicsit ideges lennék ha egy embert azért nevetnének ki mert MÉG MINDIG ezt horda. Magyarok..:D)
2013. aug. 24. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz! :) Ne foglalkozz az emberekkel. Hordd azokat a ruhákat, amik neked tetszenek és ne a divat után menj.
2013. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném hordani, csak egy kis megnyugtatást kerestem (megkaptam), mert legutóbbi pesti kiruccanásom alkalmával láttam egy szép, csinos nőt akit abban a pillanatban szóltak le a plázából kijövő tizenéves lányok (nem kell részletezni, ők a rosszabbik fajta, velük van bajom) az öltözködése miatt. Pedig viselt egy tornacipőt, trapéz fazonú farmert, és egy inget. Nem értem őszintén, de akkor szerencsére kevesebb van az ilyen felfogású emberekből.:)
2013. aug. 25. 09:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!