Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amerikaiak öltözködése, mi a...

Amerikaiak öltözködése, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 19. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Katasztrofális! Onnan árad a mocsok mindenfelé!

Az átkozott liberalizmus!

2012. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

otthon nagyobb liberalizmus van nyugi.


ruhazat? tegnap lattunk egy csajt nyari rovidnadragban az utcan. fagyott. meg rovidnadragos fiukat. sokszor vannak papucsban telen kinn a fagyban. zokni nelkul. nyaron meg bezzeg felveszik a cowboycsizmat meg a szep ugg csizmakat. melegitonadragot nagyon szeretik, akarhova felveszik. vagy pizsama rosszabb esetben.

fiuk meg hagyjan, de lanyok is polo farmerban jarnak, alig valami noiesseg, valami lapos talpu cipoben (flipflop, ugg csizma) felcsomozott hajjal. magassarkut alig latni rajtuk.

2012. dec. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még életemben nem voltam ott, és nem hiszem, hogy az elkövetkezendő időkben kijutok (mondjuk nem is izgat), ezért nem tudom, milyen a reális helyzet. Ha az amcsi divatblogokról indulok ki, akor nagyon stílusosak és exkluzívak a csupa felsőkategóriás cuccaikkal, de gondolom, pont nem ez a jellemző:)

Mindig az MTV-n adott műsorokat néztem (Made, Tini mamik meg az a körbeülős-sírós aminek nem jut az eszembe) és ott meg az összes tini tök átlagosan öltözködött, vagy átlag alatt. Szerintem ez jobban megközelíti a reális helyzetet.

2012. dec. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link] na ez igy tipikus. vmi rossz triko, rovidnadrag csizma felcsomozott haj. nemhiszem hogy az egy iphone a kezeben, de azzal lehetne meg tipikusabb esetleg.

[link] itt majdnem ugyanaz

na ez meg a trogerebb kiadas: [link] bele kilog, tetovalas kifigyel. mondjuk britney mindezeket dollarmilliokkal a "zsebeben" valositotta meg, ehhez is kell tehetseg.

2012. dec. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, hogyan öltözködnek, de itthon is emberek kimennek utcára melegítőben (nem edzeni), szörnyű zsíros hajjal meg igénytelenül meg az ellenkezője is igaz. Minden nap azért én sem vágom magam puccba, de a farmer a minimum.

Azt meg tegyük hozzá, hogy a szép ruha drága, minden nap azt szaggatni azért luxus, mi a baj a farmerral meg a copffal? Minden nap full smink, belőtt haj, tűsarkú, szerintem akinek a dress code ezt megköveteli, az eléggé utálja is.

2012. dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
sokkal lazábban öltözködnek. Na meg rengeteg extrém van, de ott senki nem kritizálja őket, Ha pizsmában mész le a boltba az sem tűnik fel senkinek. Mivel rengeteg az ember nincs is ilyen tipikus divat mint itthon hogy na akkor most mindneki ilyen vagy olyan naciban jár. mindenfél van. Nekem ami a legjobban tetszik hogy pl a nők ugy járnak dolgozni (aki tömeg közlekedéssel jár) hogy kiskosztüm sport cipő. Aztán bent az irodában természetesen átveszi kiscipőre, de minek abban tipegjen amikor rohanni kell a buszra, metróra, és milyen igazuk van.... Ez is egy teljesen temészetes látvány reggelente. A hétköznapi életben a kényelmeben mennek rá nagyon.
2012. dec. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Szeretem bennük, hogy akármit felvesznek, mert nem érdekli őket, hogy ki mit gondol róluk. Én főleg tumblr.com-on látok amerikai lányokat és a leggyakkoribb öltözködési stílus, az a farmer magas derekú rövidgatya, rövid top, vagy hosszabb, amit bedugnak a nadrágba esetleg bővebb pólók és a kb 5 cm-es platformú 15 centis sarkú cipők. Persze tumblr-re általában azok töltenek fel képet akik stílusosak, de nekem ez nagyon bejön!

Meg pl. [link]


[link]


[link]


De ha tv-ben látok amerikaiakat akkor meg látok olyan öltözködést, ami annyira egyszerű..szóval nagyon nagyok az ellentétek, de nekem azok tetszenek amit linkeltem :)

2012. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Náluk is vannak stílusosak, és ízléstelenek. Mondjuk eleve sokkal több féle cuccból válogathatnak, több pénzből, és nem szólnak meg senkit aki merészen néz ki. De ettől még ott is sokan hülyék az öltözködéshez.
2012. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!