Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tanuljak meg magassarkú...

Binuus kérdése:

Hogyan tanuljak meg magassarkúban menni?

Figyelt kérdés
Most leszek nyolcadikos-jön a keringő,bankett,ballagó- és még most se tudok magassarkúban járni pedig már számtalanszor próbáltam,gyakoroltam..
2013. aug. 20. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenáron magasban akarsz táncolni?
2013. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok és az nálunk kicsit alacsonynak számít,meg muszáj..és ballagóra meg tényleg azt kell felvenni!!
2013. aug. 20. 11:23
 3/8 anonim válasza:

mindenképpen kezd el gyakorolni először csak a járást, és semmiképpen sem rögtön egy 10 centis tűsarkúban. :)

Először csak kisebb sarokkal próbálkozz, legyen minél többször a lábadon, kicsit vicces, de vonulj benne fel-alá akár a lakásban is, nézegesd benne magad a tükörben, stb.. a lényeg tényleg azon van, hogy minél több időt tölts benne. Aztán ha már úgy érzed, biztos vagy magadban, akár "terepre" is elmehetsz benne pl. suliba :)

ha már jól és biztonságosan érzed magad benne, menni fog a tánc is, és megpróbálkozhatsz magasabb sarokkal is, hidd el, hogy ügyes leszel!!

Sok sikert kívánok neked! :)

2013. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Te is így tanultad?:)
2013. aug. 20. 11:35
 5/8 anonim válasza:
Ígyvan, én is így, mára pedig imádom a magassarkúkat és nem jelentenek nekem semmiféle problémát! Biztosan te is beleszoksz!! :)
2013. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.

18/f

2013. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kezd minél kisebb vagy vastagabb sarokkal. Azok kényelemsebbek. Vedd fel otthonra, és abban mászkálj. Abban mosogass, takaríts, a lényeg, hogy rajta legyen a lábadon és hozzászokj. Menj ki vele az udvarra, később kisebb távokra, boltba vagy a postára. Aztán akár a suliba is. És ha már biztos vagy benne, próbálhatsz magasabb sarkakat, vagy vékonyabbakat.

Először mindig a sarok érjen földet, utána a lábujj. Húzd hátra és nyomd le a vállaidat, a hasad legyen feszes, csípődet egy kicsit told hátra. A lábaidat egymás elé tedd, ne pedig úgy trappolj, mint egy orrszarvú.


És vádlierősítő gyakorlatokat is csinálhatsz, minél erősebb, annál könnyebb magassarkúban menni.

2013. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek..kipróbálom..sokat segítettetek!:)
2013. aug. 23. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!