Szép ez a felso?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 19. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik.
2013. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] ilyen hátulról :)
2013. aug. 19. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Nekem bejön. Olyan laza szóval ja én biztos felvenném:).
2013. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem szép, elég egyedi :)
2013. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi mindkettőtöknek :)
2013. aug. 20. 08:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az élénk kék és a fekete páros, mert így kicsit egyensúlyban vannak, de mégis merész marad a felső. A mintája nekem mondjuk nem tűnt olyan egyedinek, de ez nem jelenti azt, hogy rossz, csak nekem van hasonlóm. Ha kérdezed mások véleményét, miután elkezded hordani, számíts rá, hogy egyesek a nem az én világom, lehet, h más az ízlésünk... dumákkal jönnek, és valszeg a színkombináció lesz az, ami a dolgok hátterében áll, bár, másnak pont ezért fog tetszeni. szélsőséges darab, én megvenném :)
2013. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi :)) azért tettem fel a kérdést, mert nekem nagyon tetszik, de azért megkérdezek másokat is, úgy dontottem, hogy megrendelem :)) koszi mindenkinek aki válaszolt
2013. aug. 20. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!