Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem gáz a kivillanó...

Csak szerintem gáz a kivillanó melltartó?

Figyelt kérdés
Anyukám mindig azt tanította hogy a melltartó legyen láthatatlan és a felsőmmel (majdnem) azonos színű, esetleg test színű legyen. A pánt ne lógjon ki ha lehet, csőtophoz pánt nélkülit vegyek, trikóhoz Y alakút stb, stb. Nagyon sok lány mégis úgy megy ki az utcára hogy kint van az egész melltartója,az meg a halálom mikor fehér, átlátszó felső alá felvesznek egy fekete melltartót. Én gondolom rosszul hogy ez gáz, vagy tényleg gáz?
2013. aug. 16. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
én attól vagyok rosszul mikor trikóhoz felveszik a rendes pántosat....
2013. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én sem rajongok érte,nem csinálok nagy gondot abból ha spagettipántosnál látszik csak ne rikítson,de az nekem sem jön be hogy sokan felveszik a ruhát és direkt olyan melltartót vesznek fel ami látszik,esetleg amikor felveszik az elől-hátul csipkés(/hálós) ruhát ami inkább másik felső kéne mert alig takar valamit és ahhoz is egy feltűnő melltartót vesznek fel
2013. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ízléses. Ha spagettipántos felsőt veszek fel, akkor mondjuk nem zavar, ha kiláttszik a pánt, mert az csaknem elkerülhetetlen, olyankor meg nem fogok pánt nélkülit felvenni, mert nem túl kényelmes.

Ma már egyre több helyen látok olyan felsőket, amelyek szándékosan kivillantják a fél melltartót. Nem fogom ezeket megérteni.

2013. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most ez a divat, majd elmúlik. Én sem mutogatom direkt a melltartómat, a melltartópánt nem baj ha kilátszik.
2013. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A melltartópánt nekem is néha kilátszik, például trikóból, szerintem ez még nem a gáz kategória. Az viszont annál inkább, mikor a háton lévő pánt, ahol a kapocs van, az látszik ki, és egy óvatlan mozdulattal valami nagyon troll gyerek, vagy pedomaci kikapcsolja, majd megy tovább....Láttam már ilyen esetet, de szerencsére nem velem történt. :D
2013. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Én trikóhoz is felveszek sima melltartót, nem érdekel, ha kilátszik a pántja. Pánt nélkülit nem hordok. Fehér felső alá szerintem még idiótábban néz ki, ha valami színes melltartót veszek fel.. általában testszínűt, vagy feketét veszek fel hozzá. Még jó, hogy nem túl gyakran hordok fehér felsőket, mert úgy tűnik gáz vagyok.. :D
2013. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én attól borulok ki, ha csőtophoz pántos melltartót vesznek fel. Ha nem tartja meg a mellét a pántnélküli, ne erőltesse a csőtopot, ha meg igen, akkor szerezzen be egyet és használja!
2013. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fehér felsőhöz fehér melltartó, fekete felsőhöz fekete melltartó. A bőrszínű pedig (sztem) világosabb felsőkhöz tökéletes. Pánt nélküli felsőhöz pánt nélküli melltartó. Hátul kivágott felsőhöz pedig vannak olyan szilikon melltartók amik csak a melledet tartják meg és nem látszanak alatta. Szilikon pántos melltartó SEMMIHEZ(igénytelen és csúnya, nem divat). A melltartó pántot véleményem szerint nagyon nehéz elrejteni nem gáz , h kilátszik. Nekem ez a véleményem :)(ui: szerintem az a gáz ha a ruha felett van a melltartó a hátadon nekem pedig ez a halálom :D
2013. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!