Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha már nemsokára 15...

Gáz ha már nemsokára 15 leszek és nem hordok melltartót?

Figyelt kérdés
Igazából anyuval még nem is beszéltünk erről..az a gond hogy nincs nagy mellem(80/a) de azért mégis idegesítő hogy átlátszik főleg nyáron!Nemrég egy egyedül vettem egy melltartót de nem olyan kényelmes ráadásul folyton izzadok benne viszont jó hogy nem látszik át a cicim és az se fáj ha futok.Nem tudom anyumnak hogy mondjam el mert még sose beszéltünk semmi ilyesmiről és félek attól is hogy máshogy fog rám tekinteni..

2013. aug. 13. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bátorság,csajszi!:)Egyébként 80/A-s melltartót mindenhol lehet kapni.Ja,és nem gáz,az a ciki ha valaki kitömi és társai:D
2013. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Úgy tervezem nemsokára elmondom neki most úgyis gimibe megyek és majd sulikezdés előtt mondom el neki úgy is meg kell majd tudnia valamikor most úgyse nagyon járok el sehová;)

2013. aug. 13. 16:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Jajj nem fog ezért megharagudni rád anyukád. Különben is 80/A-s melltartó már nem is olyan kicsi, ilyen méretben mindenhol találhatsz. Sőt anyukád tud is neked segíteni, hogy jó-e rád az a melltartó vagy nem. De vannak push-up-osak is amik nagyobbnak mutatják. Azok sem cikik. Az a ciki, ha kitömöd zoknival és ráadásul még ki is esik belőle nyilvános helyen a zokni. Szerintem hordj melltartót, mert gondolom nemsokára középsuliba mész és ha tesi órán meglátják a lányok hogy nincs rajtad, akkor ki fognak beszélni.
2013. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen ettől félek hogy majd kinevetnek, kibeszélnek.Amúgy szerintem is ciki ha kitömik volt is az előző sulisba egy lány oszt. társam aki folyton tömte.Az ilyen olyan szánalmas-_-
2013. aug. 13. 16:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ne zavarjon ha a fiúk beszélnek rólad, az szerintem még jó is .. Énis haverommal mindig kiszoktuk beszélni a lányokat :D 16/F
2013. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És mégis mit beszéltek a lányokról?:DD
2013. aug. 13. 17:07
 7/12 anonim ***** válasza:
milyen a popsi cici :) de amúgy most nem azért mondom hogy azt hidjétek lányok csak olyan csajt akarunk mert én 2 éve olyanba voltam szerelmes akinek eggyikse volt meg nagyon tehát .. :) csak szeretjük kibeszélni az ilyeneket.
2013. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tipikus fiuk..:DD
2013. aug. 13. 17:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát most beszéljünk a cipőtökről és a pulcsitokról?:) nem túl érdekes téma :D
2013. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nektek nem:D
2013. aug. 13. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!