Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha már nemsokára 15...

Gáz ha már nemsokára 15 leszek és nem hordok melltartót?

Figyelt kérdés
Igazából anyuval még nem is beszéltünk erről..az a gond hogy nincs nagy mellem(80/a) de azért mégis idegesítő hogy átlátszik főleg nyáron!Nemrég egy egyedül vettem egy melltartót de nem olyan kényelmes ráadásul folyton izzadok benne viszont jó hogy nem látszik át a cicim és az se fáj ha futok.Nem tudom anyumnak hogy mondjam el mert még sose beszéltünk semmi ilyesmiről és félek attól is hogy máshogy fog rám tekinteni..

2013. aug. 13. 16:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bátorság! Középiskolában gáz ha nem hordasz melltartót. 80A-ra kell is, szerintem egy picit igénytelen hatást kelt ha átlátszik a mellbimbó.

15 éves lány vagyok, nekem már 3 éve kell hordanom. Most 70C-s a mellem ( kegyes volt velem a természet :) )

2013. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm; )
2013. aug. 14. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!