Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pláza cicás lányok vagy a...

A pláza cicás lányok vagy a kicsit fiúsabb öltözködésű lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mert amúgy ezen a kettőn kívül nem is létezik másmilyen lány...
2013. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hozzászólásaidból elég egyértelmű, hogy te magadat a "fiúsabb" lányokhoz sorolod, jóég tudja, mi alapján. És az, aki fel mer venni szoknyát, vagy ruhát, vagy szeret tipikusan lányosan öltözködni, az automatikusan "plázacica", és mint olyan, vízágyúval kellene lelőni. Gratulálok, ez igazi retardált felfogás. Magadat szembeállítani egy tipikusan lesarkított, sztereotip típussal csak azért, hogy magadat jobb fényben, előnyösebben vagy kedveltebbnek tüntesd fel igen kevés önbecsülésre, önbizalomra és intelligenciára vall. Dolgozz mindhármon!
2013. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem értettem félre semmit, de most ekkora marhaságra milyen választ vársz:D
2013. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem csak ez a kettő van;D amúgy én lány vagyok és egyikbe sem tartozok, szőke hajam van és nem, nem vagyok plázacica:DD:D
2013. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor én nem a fiúsabb lányok közé tartozok :)

Köszönöm.

2013. aug. 16. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!