Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat ajánlotok nekem?

Milyen ruhákat ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és suliban mindig csúfoltak hogy milyen rondán öltözködöm:/ Linkelnétek nekem pólókat meg ilyesmi? :)

2013. aug. 14. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyasmit vegyél ami neked tetszik. A többiek taplók, majd kinövik. Engem is mindig csúfoltak, hogy ha gazdag az apám hogyhogy mégis szar cuccaim vannak (nem lacoste, replay és társai), mégsem lettem lelki sérült, vannak barátaim.
2013. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én is így vagyok vele... De akkor miért csúfolnak? : /
2013. aug. 14. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mostanában az a menő,aki márkás cuccokban jár.Aki nem,azt lenézik.Azt javaslom,hogy menj el egy turkálóba,ott olcsób tudsz akár márkás cuccokat is venni.
2013. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal gázabb egy turis de márkás, mint egy ízléses de gyengébb márkájú. Vegyél tini újságokat, ott szoktak lenni olyan rovatok hogy olcsón menő rucik, legalábbis régen az egyikben volt. :) Meg persze azokban láthatod hogy mi épp az aktuális trend, de ha ezeket követed és nincs saját stílusod akkor nem leszel egyéniség, csak egy a sok közül.
2013. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem...:/ Akkor maradnak inkább ezek a ruhák, amik most vannak:)
2013. aug. 15. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!