Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat, szoknyákat...

Milyen ruhákat, szoknyákat ajánlotok cicanacihoz?

Figyelt kérdés

ahogy jött a tavasz beleszerettem a cicanacikba :D mikkel lehetne hordani amivel csinos,nőies?? szoktam hordani farmer szoknyával, mini ruhával :) ajánlanátok még hozzá valamit?? köszönöm előre is

20L


2013. ápr. 21. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegy csak passzoljon es TAKARJA A FENEKED!
2013. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tökmidnegy csak vegyél fel hozzá valamit, mert rosszul vagyok attól, aki magába hordja...

Mintha elfelejtett volna szoknyát felvenni...

PLÁNE AMELYIK ANNYIRA RITKÁS, HOGY ÁTLÁTSZIK!

Undorító.

21f

2013. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

farmer miniszoknyával, miniruhával, lengébb rövid nyári ruhával.

a feneket tényleg érdemes takarni, különben elég olcsó útszéli hatást kelt a megjelenésed.

2013. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szoknyához harisnya való! A cicanadrág télre jó a nadrág alá, vagy max. hosszított felsőhöz.
2013. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sorttal, hosszított fazonú inggel.:)
2013. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van rá pénzed akkor Amnesiás felsőkkel. Nagyon jó az idei kollekciójuk. Ha tehetném, kb a felét tuti beszerezném :)
2013. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és nyugi nem szoktam hordani csak olyannal ami takarja a fenekem :D én is ki tudok borulni ha valakin csak úgy látom :) és mostanság elég sokan hordják úgy :D
2013. ápr. 22. 20:36
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os esetleg linkelnél nekem h milyenekre gondoltál?? :)
2013. ápr. 22. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!