Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordhatok nyári ruhát, vagy...

Hordhatok nyári ruhát, vagy csak a vékony lányoknak áll jól? (Lányokhoz szól a kérdésem)

Figyelt kérdés

Nem vagyok 110 kiló, nem azért kérdem, csak nem merek semmi szoknyaszerűt hordani :) van bennem egy gátlás ezzel szemben. Lehet, hogy rossz nyári ruhákat próbáltam fel? Vagy nem igazán a húsosoknak való ez?


Melles-fenekes vagyok, és problémás a combom, illetve a karom is kicsit vastagabb mint szeretném (ez sajna nagyrészt alkati, mert vékony koromban se volt olyan kis bájos vékony karom, hanem már akkor is vastag volt).


Ti milyen nyári ruhát ajánlanátok? Már megsülök a farmerokban, ami a comb "problémám" miatt térdnadrág, nem rövid és izzadok bennük nagyon.


Vagy felejtsem el a nyári ruhát? Tudtok valami alternatívát, ha igen?


Képet is linkelhettek nyugodtan. Az adataim 165/70 (tudom sok, nem érdekelnek a cikizők, bár úgyis jönnek kéretlenül is)


2013. aug. 4. 15:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Tudom, borzasztó a farmer :/


Szerintetek az ilyen cafrangos aljú jó lenne?


(persze nem átlátszóba, meg nekem a nyakba akasztás se tetszik, de a szoknya rész szabását mutatom):


[link]

2013. aug. 4. 17:18
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
amúgy az "úgy hiányzik"-ra teszel érte valamit hogy megint úgy nézz ki, normálisan eszel, sportolsz valamit?:D
2013. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Étkezésemmel sose volt baj, inkább a mozgás a kevés. :)
2013. aug. 4. 17:30
 14/21 anonim ***** válasza:
hát akkor hajrá:D keress valamit amit szeretsz mozogni.
2013. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
:) köszi a biztatást amúgy :)
2013. aug. 4. 18:13
 16/21 anonim ***** válasza:
szívesen:)
2013. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A testesebb lányoknak az A vonalú ruhák illenek a legjobban.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ilyesmik :)

2013. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Ez tetszik :)


[link]

2013. aug. 4. 19:09
 19/21 anonim ***** válasza:
Maxi ruha
2013. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
a körmintás meg a narancssárga nagyon jó, meg aminek nem egyenes az alja, a nyakbaakasztós is. Nem kell maxiruha, főleg, ha nem tudsz benne menni, én pl. mindig belekeveredek, pedig nem ér földig. Most biztos vannak jó leárazások!!
2013. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!