Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordhatok nyári ruhát, vagy...

Hordhatok nyári ruhát, vagy csak a vékony lányoknak áll jól? (Lányokhoz szól a kérdésem)

Figyelt kérdés

Nem vagyok 110 kiló, nem azért kérdem, csak nem merek semmi szoknyaszerűt hordani :) van bennem egy gátlás ezzel szemben. Lehet, hogy rossz nyári ruhákat próbáltam fel? Vagy nem igazán a húsosoknak való ez?


Melles-fenekes vagyok, és problémás a combom, illetve a karom is kicsit vastagabb mint szeretném (ez sajna nagyrészt alkati, mert vékony koromban se volt olyan kis bájos vékony karom, hanem már akkor is vastag volt).


Ti milyen nyári ruhát ajánlanátok? Már megsülök a farmerokban, ami a comb "problémám" miatt térdnadrág, nem rövid és izzadok bennük nagyon.


Vagy felejtsem el a nyári ruhát? Tudtok valami alternatívát, ha igen?


Képet is linkelhettek nyugodtan. Az adataim 165/70 (tudom sok, nem érdekelnek a cikizők, bár úgyis jönnek kéretlenül is)


2013. aug. 4. 15:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A ruha szabásától függ az egész :) Vaskosabb lányok is tudnak csinosak lenni nyári ruhában. Én is szeretnék, de még nem találtam meg az igazit. Idén már nem is fogom szerintem. Én 160/60 vagyok, szóval nem vagyok jobb helyzetben, mint te :)
2013. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.


Egyébként 2 éve még simán jártam szoknyában, meg rövid naciban (na akkor is csak térd felett érőben), de azóta meg feljött vagy 10 kg, így én is hosszú nadrágban, vagy max. térd alatt érő nadrágokat veszek fel, de én is megsülök, szóval átérzem a gondodat.

2013. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Én egy éve voltam 165/58 és úgy hiányzik amúgy :) Nem akarom mentegetni magam, de olyan történt velem, amire hiába kerestem választ a neten, mindenkinél máshogy történt. Konkrétan abbahagytam a fogamzásgátlót és 2!! hét alatt fel szaladt rám 6 kiló. Aztán még 6 kb 1 év alatt.


Csak mindenhol azt olvastam, hogy a foggátlótól hízik az ember, na nekem meg miután abbahagytam olyan hirtelen híztam meg, hogy nem tudok másra gondolni :/


Na mindegy, akkor se hordtam mást, csak nadrágot :)


Ha valaki tud fazon, küldene?

2013. aug. 4. 15:58
 4/21 A kérdező kommentje:
Na meg az kimaradt, hogy az ízlésem most nőies irányba mozdult, bár eddig is gondolkodtam ezen, csak sose mertem váltani, mert mindenki úgy meglepődött, hogy felvettem valami csinosabb cipőt, vagy valamit. A fene beléjük :)
2013. aug. 4. 16:02
 5/21 A kérdező kommentje:
Ja és bocs az utólag elcsöpögtetett infómorzsákért, de az kimaradt, hogy rövid a lábam, a felső testem meg hosszú, szóval full gnóm vagyok :D
2013. aug. 4. 16:05
 6/21 anonim válasza:
100%

szia:)

szerintem a ruhák azokon állnak jól,akik nem nádszálvékonyak mert rajtuk nem mutat:)

[link] az ilyenek tetszenek? kezet elfedik de mégis rövidek:)

és 170/65 vagyok,átlag:D

2013. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem rossz az utolsó, de tényleg gány a combom, ennél bizti hosszabb kell :D


Amennyire tudom nekem nem való a maxi, meg a sípcsontig érő, szerintem térdig érő lesz a nyerő, vagy max annál kicsit rövidebb, de itt megállt a tudomány :D

2013. aug. 4. 16:10
 8/21 anonim ***** válasza:

1es vagyok.


Próbálj fel minél több fazonút, mert így neten keresztül nem lehet megmondani, hogy mi állna jól neked :)

2013. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

persze, vannak olyan fazonok, amik ápolnak, eltakarnak, és mégis nagyon nőiesek :) maxiruhát javaslok, pl. ilyesmit: [link]


a karom nekem sem csontsovány, de nem érdekel, senki miatt nem sülök meg egy zsákban a 40 fokban :) akinek nem tetszik, nem nézi :) megjegyzem, elég sok pasi megnéz, szóval annyira taszító látvány nem lehetek :) amúgy 175/78 vagyok.


[link]

[link]

[link]

pl ez az utolsó zöld ruhás hölgy is kicsit teltebb, de jól mutat rajta a ruci :)


szóval csak bátran, nézz be néhány turiba, én onnan szereztem be csinos nyári ruhákat, mindenki dicséri :)

2013. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
persze, hogy hordhatsz, mondjuk térd alá érjen kicsivel és lehet bővebb fazonú, vagy bő szoknyájú. A helyedben olyat hordanék, ami kivágott, így érvényesül a melled. Pont, hogy szoknyákat, egyberuhákat kellene hordanod, főleg 40 fokban. Nincs ilyenkor melegebb a nadrágnál.
2013. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!