Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyam nem engedi hordani az...

Anyam nem engedi hordani az acelbetetes bakancsom es fenyeget hogy valasszak internet vagy bakancs? 116L

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%

Hát csak annyit tudok mondani hogy igénytelenség ilyenkor bakancsot hordani főként lánynak, még egy férfit is megnézek ha ilyen melegbe bakancs van rajta

Tesómnak azért annyi esze van hogy ilyenkor lecseréli szandál-ra meg vékony szellős cipőre, nem ettől lesz vagány rocker valaki. Punknak se kötelező bakancsot hordani mindig

De te tudod

21/F

2013. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Én meg csak annyit mondok, hogy senki nem kérdezte azt, hogy tetszik-e a bakancs, vagy nem. Szóval a véleményed se érdekel a témáról senkit.


Kérdező, és anyukád miért nem engedi a bakancsot? mi a problémája vele? Nem tetszik neki, Próbáld elmagyarázni neki, hogy ha neki nem tetszik, akkor ő ne hordjon bakancsot, de ez a te lábadon lenne, nem az övén. Egy szülő arra figyeljen, hogy a gyereke valójában kicsoda és azt támogassa, ne pedig azzal foglalkozzon, hogy a társadalom kinek akarja látni.

2013. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

mivel magyarázza anyukád, hogy nem hordathatod a bakancsot?

mondjuk anno az enyém sem támogatta a dolgot, most már úgy van vele, hogy nem érdekli.

de mi az összefüggés az acélbetétes bakancs és az internethasználat között?

vagy aközött kell választanod, hogy bakancsod lesz, vagy interneted?

2013. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
116 évesen talán már eldöntheted, hogy mit hordasz...
2013. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
azzal magyarazza, hogy ne legyek mar rocker meg minden, de en punk vagyok es konkretan semmi mast nem akarok csak bakancsot a labamon...meg szerinte nem all jol. pedig minden baratom, ismerosom megmondja, hogy jol allna... megminden
2013. aug. 3. 12:33
 6/19 A kérdező kommentje:
3-as igen. internethasználat és bakancs között kell választanom... mindig ilyenekkel zsarol ha van valami
2013. aug. 3. 12:34
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem azokat a szülőket, akik zsarolással próbálják rákényszeríteni az akaratukat a gyerekre. Ezzel nem érnek el semmit, csak bekorlátolják és elidegenítik a gyereküket.

Szerintem mondd meg anyukádnak, hogy valójában az számít, hogy NEKED tetszik a cipő. Azért mert bakancsot hordasz, nem leszel rocker vagy punk vagy akármi. Már nem abban a világban élünk, hogy mindenki tartozik egy szubkultúrához és azok nem keveredhetnek, vagy bizonyos ruhák, tárgyak tabuk lennének, mert azonosítanak a szubkultúrával.

2013. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
értetlen...MITTEGYEK?
2013. aug. 3. 13:43
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én hónapok alatt kapartam össze a pénzt, majd megrendeltem, és mivel a szüleim vették át, volt belőle tátottszájas döbbenés... későbbiekben rosszalló ciccegés. Persze én csak cukormázas mosollyal az arcomon annyit válaszoltam, hogy aki bort iszik, ne vizet prédikáljon. Mai napig csipkelődő megjegyzéseket tesz rá apám, de tudja jól, hogy egy fikarcnyit sem változtat a dolgon, hogy hordom, ahogy az ő szüleinél sem vált be az ellenkezés. Azt viszont hozzátenném, nem vagyok olyan elvetemült, hogy még nyáron is hordjam a döglesztő kánikulában.


Cukorborsó, ha kipengeted a zsét, már ott lesz az orra előtt és bámulhatja a csinos patáidat benne. (Nekem a szüleim nem érdemlik meg a mai napig, hogy szembemenjek velük, mert valami fantasztikusan értenek a gyerekneveléshez, viszont) egy ilyen anyának csak-azért-is szembemennék az akaratával. Késztetést érzek felidegesíteni a vaskalapos, ítélkező emberkéket.


Egyébként elnézést a mesedélutánért. A kérdésre válaszolva, te mit akarsz jobban? Netet vagy balerinacipőt?


32/N

2013. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A bakancs már meg is van csak éppenséggel nem hordhatom ez itt a baj.. elkezdi nekem, hogy szétvágja ollóval meg ilyenek. Hát hogy mit akarok? Netet is meg bakancsot is :)Csakugye ez most így lehetetlen.
2013. aug. 3. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!