Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Steel bakanccsal kapcsolatos...

Steel bakanccsal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék venni egy full sárga darabot (eddig sosem volt bakancsom, ezért vannak buta kérdéseim). A lábam 42es, ha ekkorát rendelek az nem lesz túl kicsi/nagy? Meddig ér fel a 15 és meddig a 20 soros? Nincs a sárga bakancsnak bármi rejtett-ráfogott jelentése, ami miatt belém kötne a jónép? Mennyire szedi szét a lábat az első pár hétben?

előre is köszönöm



2013. júl. 30. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

de, törni fogja a lábadat egy darabig, szóval hosszú zokni, tapasz legyen a lábadon mindenképp.

nekem 37es a lában és a 37es bakancs kicsit nagy rá, tehát van helye a lábamnak benne annyira, hogy mondjuk télen dupla vastag zoknival is tudom hordani.

sárga szín: feltűnő, különösebb jelentése szerintem nincs, ha másért nem a feltűnőségéért fogsz kapni egy két kéretlen megjegyzést. (az egyik ismerősömnek is sárga van, őt lebohócozták érte XD, én a full kékért nem kaptam ilyen megjegyzést)

meddig ér a :

15soros: talpvastagságot leszámítva 24centi hosszú a szára.

20 soros: talpsavtagságot leszámítva 32-33centi hosszú a szára :)

remélem tudtam segíteni.

2013. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél sarokbélést dm-ben vagy rossmanban vagy cipőboltban, az első napokban lehet fel fogja törni ezért fontos hogy olyan zoknit vegyél fel amelyik nem csúszik vissza és nem darálja le a lábad. Nekem Martens van 8soros fekete 1460-as, http://www.youtube.com/watch?v=wXS1U84oBn8 nekem bevált, kényelmes, már nem mai darab kicsit kopott de még hordható, másfél éve van meg a 10soros 1919-es http://www.youtube.com/watch?v=0lbh53FZO3c.
2013. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom, sokat segitettetek! (:
2013. júl. 31. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 41-es lábam van, és bakancsból meg jó a 40-es is, még végig se ér benne a lábam teljesen, vastag zoknival is jó így. Az első 1-2 hét volt keményebb, de akkor sem szedte szét a lábam, csak kicsit kidörzsölt.
2013. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!