Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron lehet kapni hosszú...

Nyáron lehet kapni hosszú farmerokat?

Figyelt kérdés
Bemennék a városba csak nem tudom, hogy lehet e ilyenkor kapni normális hosszú farmernadrágokat? :D Most biztos hülyének néztek, nyílván ebben a nagy kánikulában nem hosszúban járok de holnap már vége hála az égnek. Csak annyi hogy szerintetek lehet ilyenkor kapni?:D Mert pl. télen nem szoktam látni rövidnadrágokat xd
2013. júl. 29. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze h lehet kapni. Nem értem miért néznének hülyének...
2013. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet kapni, ruhát főleg hosszú ruhát nem csak télen vesz az ember, vehet nyáron is. Az ilyen alapruhákat mindig árulják csak nem olyan nagy választékban és talán olcsóbban.

Én télen is vettem már fürdőruhát amikor úszni jártam és kellett hirtelen. Akkor sem néztek rám furcsán csak nem volt akkora választék mert nem rendeltek és azokat árulták ami nyáron rajtuk maradt.

2013. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni.

Miért néznénk hülyének? Elég sokan járnak hosszú nadrágban ilyen kánikulában is.

Rám is kicsit furán néznének az emberek, ha rövid nadrágban dolgoznék:D Bizonyos foglalkozásoknál nagyon is számít az öltözködési etikett.

2013. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát csak azért mert sokan hülyének nézik azt aki hosszúban jár. De nekem az előnyösebb mert nagyon vékonyak a lábaim fiú létemre :D
2013. júl. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!