Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni hosszú ujjú...

Hol tudok venni hosszú ujjú fekete tornadresszt?

Figyelt kérdés

Elnézést ha rossz a kategória.

Fekete hosszú ujjú tornadresszt keresek 170 cm-re kellene nekem. A barátnőmnek venném mert jár tornára és már kezd kifogyni a dresszeiből, és hamarosan itt a születésnapja is, így akkor meglepném őt ezzel. Persze nem csak ezt az egy ajándékot kapja kap mást is.

Nem tudok túl sokat szánni rá, maximum 5-6 ezret. Jó nekem egy üzlet Budapest 30 km-es körzetében is akár vagy Budapesten de ha lehet interneten rendelni akkor bármelyik megfelel.

Néztem már a Decathlon oldalát de ott nem tudok a mérettáblázaton ki igazodni sajnos, meg hallottam hogy ott nincs felnőtt méretben.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2013. júl. 13. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom tudsz -e várni augusztus végéig. Akkor kezdődik az iskolaszezon, feltöltik a készleteket. Akkor van minden boltban (auchan, hervis, stb...) és a méretben is van egészen 176-os ig.
2013. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Végül is ráér akár szeptemberig is, legfeljebb akkor megmondom a barátnőmnek hogy majd akkor megkapja és akkor majd elviszem őt és kiválasztjuk együtt. Igazából augusztus 10-én van a születésnapja, csak elutazom egy időre és jobb szeretném letudni hogy ne akkor kelljen mert mire hazajövök lesz rá vagy 2 napom hogy elintézzem, és akkor tuti vele leszek állandóan mert akkor nem kell diákmunkára mennie meg én is szabin leszek mert munka miatt megyek el, és azzal ledolgozom.

Amúgy a Hervisben is van ilyen nagy méretben? Mert az baromi jó lenne.

2013. júl. 14. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Legtöbb sportboltban lehet kapni amúgy, és rengeteg helyen fogják majd augusztusban árulni én Tatabányán miden második ruhaboltban láttam kirakva 170cm-ig is voltak.

Tescoba is szokott lenni, én tavaly ott vettem az enyémet, igaz hogy rövid ujjú de táncra tartalékdressznek tökéletes.

Budapesten is szinte mindenhol van, a legtöbb turkálóba is lehet találni nagyon szép darabokat csak keresni kell.

2013. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! ha valóban hosszuújju kell ne keress boltokban. érdemes felkeresni a "FESS"-oldalát.szin-méret teljes kinálat. aránylag elfogadható áron és kiváló tartós minőségben. sok szerencsét. gábor.
2013. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!