Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New yorkeres pólók%gatyák...

New yorkeres pólók%gatyák milyenek?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Smog os pólót, első mosásnál úgymond kikopott a hátulja és már használhatatlan. Nem a mosással volt a baj mert normálisan lett kimosva. Venni akarok még pólót meg cuccokat, de így hogy első mosásnál kuka a póló így.. nektek mi a tapasztalatatok?
2013. júl. 25. 16:42
 1/6 A kérdező kommentje:
azokon a helyeken kopott ki elsőmosásnál ahol izzad az ember
2013. júl. 25. 16:46
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt gondom...

Biztos a mosással volt gond.Máshogy kellene,nem olyan meleg vízbe stb.

2013. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
40fokon volt mosva,folyékon mosószerrel. A másik ugyanolyan smogos pólóm csak más színben annak semmi baja nemlett.
2013. júl. 25. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak silány minőségű cuccok, te pont ilyet fogtál ki. Én is jártam már így, a kedvenc pólóm teljesen kinyúlt, így otthonra fogtam be... Míg a másik felsőm már 3 éve meg van, semmi baja, nincs megnyúlva.
2013. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rossz minőség


Én az összes newyorker-es cuccomat már csak otthonra hordom...

Szval már nem vásárolok ott.

2013. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem színes, vékony csőnadrágjaim, meg pár farmerom van onnan. Már sokszor mostam őket, de nem lett bajuk. Van onnan egy topom, még az is jó, simán fel lehet venni utcára, nem nyúlt ki.
2013. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!