Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem kaptam blokkot. Hogy...

Nem kaptam blokkot. Hogy cseréljem ki így a ruhát?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek vettem egy felsőt, viszont a bolt ahol vettem sose ad blokkot, barátnőmre pedig nem lett jó. Mivel ajándék volt, cimkét levágtam róla és kidobtam. Igy hogy tudom kicserélni? Hivatkozhatok rá hogy nem adnak blokkot?

2013. júl. 23. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
cimke és blokk nélkül felejtsd el... főleg a cimke hiánya gáz...legalább az egyik volna már mehetnél hátha de így biztos felejtős.
2013. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy sem, így nem lehet akárhol vehetted azt fogják mondani.
2013. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.kicsit igazságtalannak tartom,hogy nem adnak róla blokkot...és mintha az én hibám lenne:/csak lestem a pultnál,vártam hogy adja,de a nő mosolyogva viszont látást mondott.Buta voltam hogy nem szoltam miatta
2013. júl. 23. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gaz hogy nem adnak blokkot. Ez mlyik úzletben volt?menj vissza azzal érvelj hogy qjandék volt és hogy nem adtak blokkot és ha nem vasarolhatod le bejelented őket az apehnak hogy nem adnak szam.at. De melyik boltba merik ezt megcsinalni??kínai? Plazakban csak nem
2013. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném őket bejelenteni...viszont nagy ruházati üzletláncra kell gondolni,én például plázában vettem.Ott is ugyan úgy megteszik!
2013. júl. 24. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!