Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan cseréljem le a teljes...

Hogyan cseréljem le a teljes ruhatáramat?

Figyelt kérdés
Tippekre lenne szükségem. Nincs annyi pénzem, hogy elmenjek a boltba és vegyek ennyi új göncöt sajnos, így leginkább az érdekelne, hogy vannak-e olyan oldalak, ahol csereberélni lehet. Teszveszen és fb-n hirdetek, egy másik oldalra is feltettem a hirdetést, de egyik sem megy úgy, ahogy szeretném. Ti hogy oldjátok ezt meg?
2010. dec. 14. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én másfél éve hasonló megfontolásból kezdtem a teszvesz-ezést. A myspace nekem sem ment, túl lassú és körülményes, plusz mivel nem eladásra van kitalálva, sosem volt egyértelmű, ha valaki komolyan érdeklődött, vagy ha csak épp unatkozott...



Nekem kellett pár hónap, amíg beindult a teszvesz-es eladásom, gondolom új eladótól, akinek még alig vannak értékelései, nem szívesen vesznek - meg idő kell ahhoz is, hogy megtaláljanak a vásárlóid!

A termékeidet pedig a lehető legjobb sablonnal, fotóval, és leírással töltsd fel!

2010. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Régóta teszveszelek én is, nem ezzel van gond :) De mostanában nagyon kevesen nézelődnek ott, úgy veszem észre. Legalábbis eddig sokszor egy-két nap alatt elkelt minden, most van, amit már hetek óta hirdetek.

2010. dec. 14. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele mint te..most új ruhatárat akarok..és eladni a régieket..nekem is jól ment eddig a teszvesz..de sajnos most nekem se...szerintem mivel itt a karácsony..ezért mindenki inkább az ajándékok beszerzésére koncentrál..szóval a január is elég rossz lesz még szerintem mert mindenki kiköltekezi magát ünnepekkor...

amúgy ne tedd fel horror áron mert akkor alig van rá esély....persze én is úgy csinálom hogy megérje :)

2010. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ :) Hát még a horror ár sincs... Már nevetséges áron adom némelyiket, és még csak nem is az, hogy nem márkásak, mert azok. De hátha februárban fellendül...
2010. dec. 16. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!