Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves vagyok, most megyek...

14 éves vagyok, most megyek nyolcadikba, és kicsit szeretném megváltoztatni a ruhatáramat. Mutatnátok nekem fiatalos darabokat? (:

Figyelt kérdés
Kicsit már unom,hogy teljesen átlagosan öltözködök,ez lesz a második évem a gimiben,szeretnék egy kicsit változni.(: Képeket és tanácsokat légyszi.:D Köszönöm szépen.(:
2010. júl. 25. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha elmondod hogy nézel ki és milyen a személyiséged könnyebb lenne a válaszadás :)
2010. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sokkal egyszerűbb, mint az első válaszoló látja. Elmész a boltokba, felpróbálsz pár cuccot, ami tetszik, azt megveszed, és kész. Garantáltan hatásos, én is így szoktam vásárolni.
2010. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Rakj fel képet magadról^^

13/L

2010. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

170 centi vagyok,barna hajjal és barna szemmel,a testalkatom átlagos,"korán érő típus" vagyok.:D

Nem tartom magamat egy tipikus 14 évesnek,nem mai zenét hallgatok,nem kenek magamra két kiló festéket,csak spirált használok.A legtöbb dologról meg van a véleményem,ami általában a korosztályomnak nem nagyon tetszik.:p

2010. júl. 25. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
De ez hogy jön ehhez a témához,hogy a legtöbb dologról meg van a véleményed?De amúgy szerintem is annyi ,hogy ami tetszik megveszed csak talán kicsit másabb stílusú ruhákat mint amiket eddig hordtál nem kell ezt túlspilázni csak el tudod dönteni,hogy mi tetszik.
2010. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedisègre vàgysz azt javaslom, hogy ne a ruhàidra helyezd a hangsulyt, hanem a kiegèszitôkre. Ahhoz, hogy a ruhatàradat lecserèld elèg sok pènz kell, ès nyilvàn nagyon sok holmid van, amit szeretsz, de tul egyszerûnek ès hètköznapinak èrzed. Keress valamit, ami nem hètköznapi, neked tetszik ès szivesen felvàllalod, pl különlegesebb èkszerek. Nem dràga dolgokra, bizsukra gondolok (1-1 nagyobb, hangsulyosabb karkôtô vagy fülobevalo) vagy akàr öv vagy tàska teljesen feldobja az unalmasabb, hètköznapibb ruhàkat ès garantàltan senkinek sem kerûlöd el a figyelmèt benne. Azt javaslom ne hordj egyszerre tul sok szint, keresd meg azt a pàr alap szint, ami jol àll neked ès tetszik. Egy egyszerü farmer_polo kombinàcio ès àllati menô lesz, ha felveszel hozzà egy hangsulyosabb , de izlèses fülbevalot/nyaklàncot ès egy különleges övet. Ha egyedi akarsz lenni bàtran nèzd meg a turkàlok kinàlatàt, vagy akàr neten (www.vatera.hu, www.teszvesz.hu) a hasznàlt holmikat. A bolti àr töredèkkèrt akadhatsz tök egyedi kincsekre, ird csak be a keresôbe, hogy tàska (az àlatald keresett szinnel vagy öv, èkszer mindent megtalàlsz). Tudom tizenèvesen ciki azt mondani, hogy turibol vagy hasznàltan van vmi, ha zavar mondd bàtran, hogy anyuè/nagynèniè/tesoè volt, nem kell mindenkinek tudni, hogy honnan van.

Ruhàkbol elèg ha pàr alap darabot beszerzel, amivel kombinàlhatod az eddig meglèvô ruhàidat, kell egy jo farmer (nem feltètlen ami most divat, lènyeg, hogy Neked jol àlljon) , poloid gondolom vannak bôven, ezt a szettet pl feldobhatod egy kènyelmes, fiatalos blèzerrel. Nem olyannal amiben anyu nyomul az irodàban, hanem vmi lazàban, pamutos anyagbol, lènyeg, hogy semlegesebb szine legyen, azaz passzoljon a legtöbb (akàr mintàs polodhoz), ha kigombolva hagyod ès feltûrôd az ujjàt tök menö, ès kènyelmes ( [link] , [link] ), simàn felveheted pulcsi helyett, vagy akàr vèkony dzsekikènt is, alàvehetsz akàr pulcsit is, aminek kilog a kapucnija. Ehhez a szetthez felvehetsz akàr egy dögös csizmàt (laposat, kènyelmeset, türd bele a nadràgod szàràt) vagy egy akàrmilyen tornacipôt vagy balerinàt.

Ja ès sulitàska helyett vegyèl egy strapabiro maxi tàskàt, bôrt/mûbôrt (ami elèg semleges szinû ahhoz, hogy menjen a legtöbb cuccodhoz), ha talàsz olyat aminek van rövid vàllra dobhato pàntja ès hosszu keresztben àtvetôs pàntja is kènyelmesen, prkatikusan tudod hordani...

remèlem tudtam segiteni:)

ès mèg egy jo tanàcs, nyugodtan vegyèl fel bàrmit, ami tetszik, ne èrdekeljen, hogy a többi csaj mit mondd, ès hogy èppen menô_e az adott cucc, aki egyedin nèz ki, azt sokan kiröhögik, de hidd el a legtöbben csak a fèltèkenysègûket àlcàzzàk ezzel :) ne àllj be a sorba, merj egyedi lenni

2010. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!