Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érettségi bankettre milyen...

Érettségi bankettre milyen ruhában illik menni?

Figyelt kérdés

Szerintem rövid vagy hosszú, kicsit elegánsabb nyári ruha vagy pedig koktélruha való egy ilyen rendezvényre, esetleg szoknya szebb blúzzal.


Viszont nem tudom, mi a szokás, ti miben voltatok/miben lesztek a banketten?


Mi az ami már túl sok?


2013. júl. 16. 19:58
 1/3 ivcs ***** válasza:
én egy combközépig érő, rakott szoknyás, felül csipkés, babarószaszín-barackszín ruciban voltam, hozzá fekete lakk magassarkút vettem fel, és egy lilás-rószaszínes koktéltáskát vittem, plusz egy fekete karóra is volt rajtam, szerintem ez így pont jó, csinos és nem is túlzás
2013. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rajtam egy ilyen ruha volt, csak pánt nélküli: [link]

mell alatt arany öv, arany színű saru, és egy hatalmas arany nyaklánc :)

amúgy nálunk mindenki koktélruhában volt, volt elegánsabb, habos-babosabb, de egyszerűbbek is voltak, meg persze amik most vannak h&m, bershka, stradivariusban :) változó volt :)

2013. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok :D találtam egy jobb képet a ruháról, majdnem ugyan így nézett ki az enyém is :) [link]
2013. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!