Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Neon szinu ruha eskuvore? Mit...

Neon szinu ruha eskuvore? Mit gondoltok, pro es kontra erdekelne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen színű
2013. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pink, esetleg narancssarga
2013. júl. 16. 18:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha túl rikitó, akkor nem igazán illõs
2013. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne, nem szabad feltűnőbbnek lenni a menyasszonynál, illetlenség.
2013. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Az esküvőkön inkább a visszafogott elegancia legyen az irányelv, a neonszín ebbe nem passzol. Te feszengenél a legjobban, ha rajtad kívül minden nő/lány konzervatívabb, alkalomhoz illőbb ruhában lenne.
2013. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a feszengos tipus. Mindig szerettem kitunni a tomegbol
2013. júl. 16. 19:41
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Negatív értelemben? Muszáj neked egy családias ünnepen, a HÁZASPÁR ünnepén feltűnöködni? Akkor tedd, csak közben tudj róla, hogy ez elég olcsó, prolidolog.
2013. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindenhol szeretek kitunni a tomegbol(es nem minden esetben ruhazkodassal gondoltam). Ugyan, milyen csaladi unnep, mikor 350 szemely lesz.

Amugy a negativ ocsarolasod ebresztett ra arra, hogy igenis fel fogom venni, es leszarom az olyan emberek velemenyet, mint a tied!

2013. júl. 16. 19:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Rajtam egy narancssárga peplum ruha volt, ami nem az a konkrét neon, de a barna bőrömön világított, elég feltűnő volt. Mindenki megdícsérte, a menyasszony is. Ha egy farmert és egy pólót veszek fel, akkor is megnéznek az emberek, mert jó alakom van. Innentől kezdve zsákot kellett volna húznom magamra az esküvőre, hogy ne vonjam magamra a figyelmet. Ez van. Ez a ruhám volt éppen a legújabb, ott viseltem először, nem tudtam, milyen hatást vált ki az emberekből, de jól sült el.
2013. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Van egy határ, amit jobb nem túllépni. A neon már túlzás. Felvehetsz narancssárágát, zöldet, akármit, ami jól mutat és nem kelt olcsó hatást. Na egy neon színű ruha meg aztán végképp azt az érzetet keltené bennem, hogy nem tudod hol a helyed, az illemkódexszel meg még köszönőviszonyban sem vagy. Tehát ez egy eléggé negatív jellegű "feltűnőség" lenne. Én nem tanácsolnám a neont semmiképpen sem, egy csinos pasztellszínű ruhával többet érnél szerintem.
2013. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!