Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a pánt...

Mi a véleményetek a pánt nélküli fürdőruháról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket. Régebben is ilyet hordtam, amíg kis mellem volt, mostmár meg van műtve, de nem óriási, pont jó. Erre a méretre még tökéltes a pánt nélküli, ennél nagyobb ciciken már szerintem nem előnyös, mert alul mindig kilóg, vagy valahol nem tökéletes. Azért is szeretem, mert nem barnul rám a pánt, és a ruháim 90%-a pánt nélküli, ezért nem néz ki hülyén a fehér csík. Pántos fürdőruháim vannak, azok kosaras, esetleg push-up darabok, ezeket inkább télen, fedett fürdőkben, wellnessezéskor használom, mivel akkor nem barnul rám.
2013. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak kis(ebb)mellű hölgyeknek áll jól, illetve azokon akiknek mellétm "megkimélte" a gravitáció


de uszni azért nem usznék benen ki tudja hova megy el a víz mozgásának hatására

2013. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem először ilyen fürdőruhát, szerintem átlag mellméretem van, nem buggyanok ki belőle sehol sem, viszont úszni katasztrofális benne. Még úgy is, hogy adtak hozzá pluszban egy nyakba akaszthatós pántot, kb 3 mozdulat után rendszeresen kijött és könnyen lecsúszott.
2013. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Utolsó hozzászóló, nekem is ez a véleményem :/

Én inkább a normál fürdőfelsőt hordom, nem buggyan ki a cicim és biztosan tartja.

Amúgyis 75D-s mérettel rendelkezem.

2013. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!