Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pánt nélküli fürdőruhák...

A pánt nélküli fürdőruhák mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az ilyenféle fürdőruhák, viszont pont attól tartok is, hogy mivel nem tartja pánt, így simán lecsúszhatnak..
2013. júl. 8. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
előfordulhat, ne figyelsz, ugrálsz a vízbe, hülyülsz.. lecsúszik :S
2013. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hááát én nagyon rosszul jártam vele...pótvizsgáztam egy egész bizottság előtt úszásból, és amikor elrugaszkodtam a faltól, a derekamon landolt...
2013. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen 10 ezer forintos van. Egész jól megáll, de pánttal jobban szeretem, meg úgy szebben is áll.

Viszont az olcsóbbak szerintem gagyibbak. Én nem próbálkoznék meg vele, mert gyanús hogy pórul járnék.

2013. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én fürdőben szórakozáshoz, ugráláshoz, meg egy kis úszáshoz (nyilván nem úszódresszről beszélünk, ami tökéletessé tenné és megkönnyítené a dolgunkat) pánttal használom, napozáshoz meg csak leveszem. szeretem.
2013. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

haliiiii, nem csodálom, hogy úszásból is pótvizsgáznod kellett XD

Okos lehetsz, ha olyan bikiniben mész vizsgára, ami leesik :D

2013. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!