Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám kisebbé varázsol...

Hogyan tudnám kisebbé varázsolni a fullcap-emet?

Figyelt kérdés
Van egy fullcap baseball sapkám, ami kicsit nagy a fejemre. Elég idiótán nézek ki benne, de amúgy jól néz ki és jó lenne hordani. Valahogy megoldható, hogy kisebb legyen? Pl. Forróvízzel mosás, vagy forró gőz? Úgy tudom a forróvíztől összemennek a ruhák. Ha csak 1-2 centivel összébb zsugorodna, már tökéletes is lenne. Van erre megoldás? Ha pedig van, akkor mi az?
2013. júl. 13. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Abrakadabra!
2013. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
varrónő? mondod neki, hogy húzzon a belsejébe hátulra egy gumit, ami összehúzza, és voila! kész is, kisebb lesz, mert a gumi valamennyire összehúzza
2013. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2 cm az két méret, szerintem esélytelen. A gumis megoldástól baromi rondán meggyűrődne. Fullcapet mosni pedig nem szabad. Pláne nem forró vízzel, vagy gépben. Speciális tisztítószerek vannak hozzá, ha nekiesel akárhogyan, csak úgy kimosni, akkor teljesen el fog deformálódni. Miért nem adod el, és veszel egy másikat a te méretedben?
2013. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah a gumis megoldás nem igazán lenne jó, mert nem a pereme nagy, hanem az egész és az abrakadabra sem működött! El akartam adni, de nem sikerült eddig, ezért jutott ez az eszembe, még ha hülyeség is :D Akkor nincs más megoldás, várok tovább.
2013. júl. 15. 06:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs rá megoldás.
2013. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!